Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az Angliai...

Mi a véleményetek az Angliai munkákkal kapcsolatban, volt már itt valaki dolgozni?

Figyelt kérdés
Az interneten találtunk a párommal egy munkát Angliában groombridge-ben idánymunka meggy és almaszedés. volt már esetleg valaki közületek itt? (cherry garden farm)
2015. júl. 21. 04:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamu az a hirdetés.
2015. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már a 2. külföldi országban élek, ahova szállás/ismerős/munka/közvetítő nélkül jöttem ki, a párommal és 2 kis bőrönddel.

Tapasztalatból mondom, hogy sehol sem nehezebb munkát keresni mint otthon, sőt!

Most Angliában élek és többre értékelik itt az anyanyelvűek az angol tudásomat -és mindenhol komolyan is vesznek- mint otthon, ahol egyszer pl.az angolom miatt nem kellettem...

Szóval ne otthon nézd az itteni munkákat, hanem csak informálódj az ügyintézésről, városról ahova készülsz, aztán gyere ki, és nézz itt munkát.

2015. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első valaszolonak: legyszives itt vagy privátban megirnád kérlek hogy mi a tapasztalatod konkrétrtan ezzel a munkaval kapcsolatban voltal e ott pont vagy csak hasraütesre irod?
2015. júl. 23. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok. sokaktól hallottam már, hogy a magyar közvetítők a legveszélyesebbek. Lehúznak pénzzel, és hirtelen eltűnnek. Jó esetben rád sóznak csomó pénzért egy olyan szobát, ami egy hajléktalan szálló szintjén van, és 10 idegen emberrel osztozol a konyhán és a fürdőszobán. Egyet mi is felhivtunk, innen, másnap megnéztük, had ne részletezzem a körülményeket. 640£ lett volna kettőnknek havonta. Megláttuk és úgy döntöttünk inkább fizetünk hotelt amíg nem találunk rendes helyet. 2 nap múlva angoloktól sikerült bérelni egy stúdió lakást, ami kulturált, nincsenek közös helyiségek és rezsivel együtt fizetünk 500£-ot havonta...
2015. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na hát mi felhivtuk angliába azt a helyet ahova közvetitettek volna. egyáltalán nincs náluk álláslehetőség és mondták hogy minden kép csalás van a dologban. ugyhogy ha valaki esetleg ide menne SEMMI KÉPP NE TEGYE!
2015. júl. 23. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!