Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire számíthatok a következő...

Mire számíthatok a következő esetben a diákszövetkezetnél?

Figyelt kérdés

A diákok munkavégzésének ideje vezetve van egy papíron. A hónap végén összeadják, hogy hány órát dolgozott egy adott diák.Ezeket a papírokat átszkennelik a diákszövetkezeteknek, akik a dokumentumok alapján utalják át a fizetést. Nekem azt mondták, hogy vezessem magamnak, hogy egy nap mennyit dolgozok (természetesen a nap végén aláírják, hogy valóban korrekten töltöttem ki). Viszont így nem lett átküldve a többi diákkal együtt a papírom, mert nem szóltak, hogy mikor kell leadnom. Így is fogok kapni fizetést? Egyáltalán számíthatok fizetésre?


A válaszokat előre köszönöm.



2015. júl. 30. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
En a helyedben bemennek a szovetkezetbe es megkerdeznem. Egyuttal le is adhatod a papirodat. Nem tudom mikor van zaras, de talan meg holnap nem keso leadnod (holnap meg 31-e). A fizudat tuti megadjak csak nem mindegy, hogy el tudja-e szamolni az ehavival
2015. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is ebben reménykedem...

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ. :)

2015. júl. 30. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ha elsejéig le van adva, akkor még elkönyvelik, ha később, akkor viszont csak a következő utaláskor küldik. De ez a te felelősséged, hogy intézkedj, hogy le legyen adva a jelenlétid :)
2015. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :)
2015. júl. 30. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!