Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy projektmened...

Mennyit keres egy projektmenedzser?

Figyelt kérdés
Milyen iskolát kell hozzá végezni? Mennyit keres itthon és külföldön egy multicégnél dolgozó projektmenedzser (anglia mondjuk)? És elhelyezkedni mennyire nehéz? Leginkább politikus szeretnék lenni itthon. Jól is keres és tetszik is a munka, viszont ha nem úgy alakulna ahogy tervezem akkor jogászat annyira sajnos nem érdekel, viszont az ilyen menedzserféle (nagyobb csapat irànyítása) az érdekel. Csak a sulit nem tudom pontosan, a fizetést meg úgy nagyon nem sok mindent. Tudnátok véleményt esetleg tapasztalatot írni?
2015. aug. 5. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Attól is függ, hogy milyen területen, mekkora projekt, mekkora csapat, stb...

Általában minimum 3 év releváns tapasztalatnak meg kell lennie, hogy projektmenedzser lehess, fizetés IT területen kb. nettó 350-nél kezdődik.

2015. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Építőipar területén gondoltam, mert az mindig érdekelt. (Nagyobb)

Épületek építése

2015. aug. 6. 04:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberből nem úgy lesz projekt manager általában, hogy elvégzi a projekt manager képzőt, aztán rögtön felveszik, és 50 embernek dirigál, ő a főnök. Sokan képzelik, hogy az XY manager diploma (műszaki, sport, etc) az ezzel jár, de elég ritka karrier út...


És politikus sem úgy lesz, hogy jelentkezik egy pártnál, hogy holnaptól több milliót akar keresni a semmivel, vegyék már be őt is a buliba :P

2015. aug. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyílván hülye nem vagyok, de azt nem tudom, hogyan kezdjek annak neki, hogy angliában lehessek project vezető.
2015. aug. 7. 00:02
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem árt, ha értesz ahhoz, amit csinálsz és eredményeket tudsz felmutatni.
2015. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!