Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kértél már fizetésemelést valaha?

Kértél már fizetésemelést valaha?

Figyelt kérdés
Cégnél alkalmazottként a fizetésemelést ki kell várni, vagy kérni kell? Mik a tapasztalatok?

2015. aug. 14. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Ez attól függ, hogy mennyire van rád szüksége a cégnek. Ha nehezen találnának a helyedre mást, akkor kérhetsz.

Van olyan ismerősöm, aki azzal kísérletezik, hogy időnként ráijeszt a munkáltatójára, hogy más munkahely után néz. Ilyenkor az a reakció, hogy gyorsan emelnek a fizetésén.

2015. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kértem!
2015. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem kértem, de amikor felmondtam adni akartak, hogy maradjak, de akkor már késő volt.
2015. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kértem pár hónapja és kaptam is.
2015. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérni lehet...
2015. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én főnökömnek magától eszébe nem jutna bárkinek is emelni, így kénytelen vagyok kérni, különben szép lassan semmit nem érne a kezdetekkor kapott fizetésem. Általában két évente szólok, hogy most már ideje egy kis inflációhoz igazításnak.
2015. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kértem többször is, volt, hogy adtak, volt, hogy nem.
2015. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahol a gyakorlatomat töltöttem, és gyakorlati időn kívül ha mentem dolgozni, ugyan annyi pénzt kaptam mint a többiek. Véget ért az iskola, főnökkel leültünk, beszélgettünk, mondta hogy kell a munkám, változatlanul alkalmazna ugyan úgy. Én meg mondtam hogy órára x pénz, plusz túlórára a 8 órás órabérem 150%-a. Elküldött melegebb éghajlatra azon nyomban.

Haza se értem, csörög a telefon, hogy meg lehet ezt beszélni. És végül az lett amit én mondtam, plusz az egyik céges autót én hajtom.

Pedig kezdő voltam, addig csak gyakorlaton voltam, és az addig kapott fizetés sem számított rossznak.

2015. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

FIZETÉSEMELÉS?

???


Most csökkent 10.000-el a havim!!!!!

És megmondták: ez van nehéz idők ha nem tetszik keressek mást.

Amúgy is nálunk teljesen elképzelhetetlen a fizetésemelés kérése (hát kérni azt lehet, de hogy kapni nem kapsz semmit az is biztos. Legfeljebb a pofádba röhögnek).


Ez olyan hely amint összefoglaltam: nem tetszik? Keress mást.

2015. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Pályakezdő koromban még emelgették nekem is szépen, de most már harmadik éve nincs, kezdek aggódni, nem is tesz jót a motivációmnak, de még erőt kell gyűjtenem.
2015. aug. 17. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!