Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek mi a véleményeket az...

Nektek mi a véleményeket az éjszakai műszakról?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,hogy nagyon rossz,fárasztó,sose csinálnák...Nem tudom,én úgy vagyok vele,hogy inkább bemegyek éjszaka,minthogy reggel korán keljek.

2015. aug. 15. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Soha többet. Éjszaka alvásra és pihenésre való. Nem munkára!


Azt kéne éjjelente dolgoztatni aki kitalálta és engedélyezte!

2015. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő is szerintem, ki hogy bírja.


Egyrészt este jobban kialszod magad, pihentetőbb az alvás, másrészt vannak előnyei is az éjszakázásnak.


Nappal átalszod pl a legnagyobb meleget, én sokkal inkább elememben érzem magam sötétedés körüli időszakban. Vagy ami szerintem előny, hogy simán tudsz hivatalos ügyeket, orvost, bármit intézni, míg nappali melónál nem.


Mondjuk egy családos embernek megint más, aki így alig látja a gyerekeit, feleségét/férjét.

2015. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam időszakosan éjszakai műszakban külföldön, és könnyen hozzászoktam. Ami miatt fárasztóbb lehet, hogy míg nappali munkánál az ember felkelés után rögtön dolgozni megy és munka után még marad energiája erre-arra, az éjszakai munkások jellemzően munka előtt csinálgatnak ezt-azt, fáradtabban mennek dolgozni, és rögtön munka után ágynak esnek.

Ami tetszett nekem az éjszakai munkában, az a nyugalom. Szupermarketekben csináltunk felújításokat, és időnként kiálltunk a kolégákkal az üres parkolóba, és tök jó volt, hogy sehol egy autó, csönd volt, semmi nyüzsgés. Hajnalban hazafele semmi forgalom.

Azzal egyet kell értsek, hogy valamilyen szinten fárasztóbb. Én is, és a munkatársaim is 10-11 órákat aludtunk minden nap. Mivel tél volt, akár egy héten keresztül nem láttunk nappali világosságot, mert reggel még sötét volt, duélután mikor keltünk már sötét volt.

2015. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Imádom. Éjjel hűvösebb van nyáron, nincs benn szinte semmi főnökség, sokkal lazább. A fordított életet meg kell szokni és kész. Ennyi az egész. Mindig úgy kérem magam, ha lehet.
2015. aug. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Semmi pénzért nem vállalnám el az biztos, mivel nagyon káros az egészségre, persze nem mindenkit viselhet meg egyformán. De ez hozzáállás, ambíció kérdése is. Minél többre tartod magad és minél többre vagy képes, annál nagyobb eséllyel dolgozhatsz normális időbeosztásban, azaz nappal. Az éjszakai műszakosok meg mint tudjuk, általában nem magasan képzettek, ergo ők nem tettek sokat az előrejutásukért, vagy nem volt rá lehetőségük.
2016. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!