Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon alap német nyelvtudássa...

Nagyon alap német nyelvtudással (tanultam régen egy keveset, de mára az kb nullával egyenlő az a tudás), középszintű angollal van esély Németországban munkát találni? Többi lent

Figyelt kérdés
Párom hamarosan megy ki és mennék én is Vele, ezért akarok oda menni, kevés nyelvtudással. IT területen dolgoztam itthon, több helyen, itthon könnyen találok munkát, mert keresett a szakmám, gondolom kint is, de persze nyelvtudás nélkül ne számítok ilyen munkákra, megelégszek eleinte akár egy sima mosogatóival is, amíg nem tanulom meg rendesen a nyelvet. Szerintetek van esély így munkát találni?

2015. aug. 20. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Angollal lehet azért boldogulni, de közel nem annyira mint némettel. Árulfeltöltö tudsz lenni 400-eurós minijobberként.´Boltokba keresnek még kisegítöt így, de oda meg tudni kell beszélni.


Viszont ebben az évben 800ezer Flüchtlingre számítanak, szerintem az alja munkák mind be fognak telni.

2015. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Isnerosomek csak magyarral is el tudtak helyezkedni gyarakban v arzfeltoltokent
2015. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen jól mondtad. tudTAK
2015. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
A legutolso ilyen 1-2 honapja volt... Igaz olyab kisvarosokban helyezkedtek el, amik tele vannak magyar bevandorlokkal es eleg, ha csak a csoportvezetok beszelik a nyelvet. Ezzel nem arra partolok barkit is, hogy menjen ki mindenfele nyelvtudas nelkul, de ez letezo jelenseg. Es ezek az emberek mindenfele vegzettseg vagy nyelvtudas nelkul is el tudtak helyezkedni, mert az aljamunkat is elvegeztek.
2015. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből mondtam, de ha tényleg 800ezren itt lesznek, és évi 10000 euróba kerülnek, adni fogja magát hogy valami haszna is legyen hogy itt vannak, és amihez nem kell nyelvtudás, ők lesznek a legolcsóbbak sajnos.
2015. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mar igy is ok a legolcsobbak...:D

De szerintem a kerdezo elhelyezkedesi eselye nem rossz az angollal, ha tenyleg nem valogat. Bar en a helyedben au pairkent mennek a parom utan, hogy rendesen megtanuljam a nyelvet, es utana indulnek neki az allaskeresesnek, itthoni szakmai tapasztalattal, kinti referenciaval es kint szerzett nyelvvizsgaval.

2015. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Gondolom mar igy is ok a legolcsobbak...:D "


Nem most pomt hogy drágák, mert el kell tartani öket, és cserébe max néha megverik a befogadókat mint tegnap Suhlban.:S

2015. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!