Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek jó tapasztalata...

Van valakinek jó tapasztalata otthoni, internetes munkával kapcsolatban? Hol éri meg keresgélni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és netes munkát szeretnék végezni az esti, OKJ képzésem mellett... Más állást sajnos nem találtam.

Viszont nem tudom, hol érné meg keresgélni, egyáltalán megbízhatóak-e az ilyen állások?

Érettségivel, ECDL bizonyítvánnyal, középfokú német nyelvvizsgával, és alapszintű angol nyelvtudással rendelkezem.



2015. aug. 24. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van jó tapasztalatom, rengeteg munka is van, de ha nincs eladható tudásod, úgy nem igazán lehet.
2015. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi számít eladható tudásnak?
2015. aug. 24. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Több nyelv magas szintű(szakszövegek fordítására alkalmas) ismerete, sales/marketing tudás, könyvelés, programozás, mérnöki végzettség, stb...


[link]

2015. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz ilyet találni, egy dologra nagyon figyelj: soha ne fizess pénzt sehova munkáért! Gyakori az ilyen átverés!


Merre laksz? A városodban nincsen semmilyen offline munkalehetőség?

2015. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek! Nem terveztem sehová sem utalni :)

Nógrád megye... :/

2015. aug. 24. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!