Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szegeden másodállás? Hol...

Szegeden másodállás? Hol érdemes keresni?

Figyelt kérdés
Nem internetesre gondoltam, hanem mondjuk: Vigyázni gyerekekre, esetleg takarítás. 3 műszak mellett pár órás plusz pénzt hozó munka. Segitséget kérnék!

2015. aug. 24. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom pontosan hogyan érsz rá, de másodállásként szokta keresni a Rókusi Teszkóba embereket mind kasszás, mind árú feltöltő helyekre.

Promóciózni is szoktak ugyanitt, ami talán könnyebben vállalható időben a 3 műszak mellé. (Előbbit nem tudom mennyire lehet összeegyeztetni.)


A kárászon az egyik cukrászdába kerestek még takarításra / mosogatásra embereket, de nem emlékszem mennyi fix órát kellett vállalni / hó.


Szórólapozás ami olyan még hogy 4-6 órában is végezhető kiegészítésként, talán azt is érdemes lenne megnézni:), de konkrét helyeket nem tudok:(.

2015. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, konkrétan inkább olyan pluszra gondoltam, ami nem közösségben zajlik, mert a munkám pont ilyen. Azért gondoltam inkább valami házi munkára(pl.:gyermek felügyelet), mert ott nincs tömeg. Csak nem tudom, hol kereshetnék ilyesmit.
2015. aug. 24. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az előző vagyok.

Hmm, kimondottan ilyen au-pair dolgot nem tudok sajnos. Profession.hu-n talán megéri szétnézni hátha valaki keres hosszabb időre gyerek mellé felügyeletet:).

Bár pár hét múlva az iskola is kezdődik:|.


Amit esetleg még szoktam látni hirdetve, az ilyen különórás dolog gyerkőcök mellé tanítani valamit (pl a héten láttam egy német nyelves hirdetést), de ugye ehhez kellenek ismeretek.


Több tippem nincs, de talán másnak majd lesz:).

Hajrá!:)

2015. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!