Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Regisztráltam PayPal-ra és...

Regisztráltam PayPal-ra és postán próbáltam utalni rá. Nem értem mi történhetett, miért nem jött még meg? Meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Regisztráltam PayPal-ra az E-mail címem és megpróbáltam postai úton feltölteni, utánakerestem a rózsaszín csekkre ráírtam mindent ahogyan a piros szövegben olvasható volt hátulra a megjegyzés mezőbe pedig beleírtam a szintén a piros részben található ID-met. A probléma az, hogy ezt ezelőtt 4 nappal tettem. Most elronthattam valamit, vagy egyáltalán nem is így kell esetleg csak várnom kellene még?
2015. aug. 27. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet csekken befizetni pénzt PP-ra...
2015. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pedig milyen szépen lehetne mosni vele a pénzt :(
2015. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ezek szerint azt nem sikerült megérteni, hogy csak a saját bankszámládról lehet utalni a paypalodra
2015. aug. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóban csak saját bankszámláról indított banki átutalással lehet pénzt feltölteni. Ha nem úgy tesz valaki, annak általában visszautalják, de postán neked biztos nem fogják visszaküldeni. Szóval én a helyedben írnék a paypalnak (contact us)
2015. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kinek a részére adtad fel a csekket? Ki a címzett? Ugyanis átutalásnál bankszámlára utalunk a számlaszám segítségével, itt meg név és cím szükséges. Teljesen más a kettő, nem is értem, honnan jött, hogy rózsaszín csekken fizess a PayPalnak.
2015. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: rózsaszín csekkel lehet bankszámlára is befizetni. [link]
2015. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
(Mielőtt a kérdező félreértené az előbbi válaszom: rózsaszín csekkel bár lehet bankszámlára befizetni, paypal egyenleget így továbbra sem lehet feltölteni, csak saját bankszámláról átutalással. )
2015. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat.
2016. jan. 18. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!