Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri ennyiért? Vagy van...

Megéri ennyiért? Vagy van benne valami sumák dolog? Túl szép, hogy igaz legyen.

Figyelt kérdés
A minap találkoztam egy hirdetéssel, melyben felszolgálót keresnek a budai várba. Heti 5 nap, 6 órás műszakrend. Mindezt 1300 ft-os órabérben. Vajon ez csak bruttó? Vagy rejtett túlórákat is jelent? Ahol most dolgozom félgyors-étteremben keresek nettó 100-at (heti 40 óra). Létezik, hogy fele ennyi munkáért dupla fizetést kapjak? Válaszotokat előre is köszönöm, még kezdő vagyok munka téren, mindössze 20 éves vagyok :)

2015. aug. 30. 12:19
 1/4 tetro ***** válasza:
100%

a fizetéseket általában bruttóban írják ki.

ez a 156ezer nettóban kb 100ezer lesz. nem a duplája annak amit most keresel.

2015. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

El kell menni, ki kell próbálni, aztán mérlegelni.


budai vár több mint való turistákra épít és ott nem 1000Ft egy ebéd.

2015. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1-es írja, nagyjából annyit keresnél, mint most. A különbség annyi, hogy havi szinten kb. 40 órával kevesebbet kell érte dolgozni.
2015. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ☺ mindenesetre megpróbál mi meg lehet ☺
2015. aug. 30. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!