Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai munka nyelvtudás...

Ausztriai munka nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés
1-2 hónapra keresek valami munkát Ausztriába,hogy tudjam fizetni a tanulmányaimat.Olyan 300-400 ezret szeretnék össze kaparni.A nyelvet nem beszélem.Szerintetek van esélyem így munkát találni?
2015. szept. 1. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Prosti,szórólapos,istálló ganézó...
2015. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mivel lusta vagyok így a prosti meló érdekelne.Kivel kell kapcsolatba lépnem? :D


Viccet félre téve.Ilyen szórólapos munkákat hol találok.A jogfogáson láttam párat,de félek az ilyen ingyen hirdetésektől.Általában az ilyenek az átverések.Nem fizetnek ki stb...

2015. szept. 1. 21:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogy mondod. És hidd el, ki is fognak használni, mert a prédák elsősorban azok, akik nem beszélik a nyelvet.

Nincs mese, vagy megtanulsz németül és úgy mész ki, vagy ha esetleg angolul beszélsz, akkor angol nyelvterületre mész.

Gondolj bele a munkáltató szempontjából: ha lenne saját céged, te foglalkoztatnál olyan embert, akinek lövése sincs mit mondasz, mi a feladata, stb? Ugye, hogy nem.

2015. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Angliába kimentem csak ott a cég kirabolt akiken keresztül mentem.Nem adtak munkát és a szállás egy csótányfészek volt.Majd mikor mondtam,hogy kérem vissza a pénzem verőemberekkel jöttek rám.


Hát ha magyar vagyok és van kint egy cégem lehet adnék munkát egy 22 éves férfinak aki csak 1-2 hónapra szeretne kijönni,hogy kifizesse és folytassa a sulit.

2015. szept. 1. 22:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon el vagy tájolva. Borzasztóan.
2015. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég hamar lehúzhatná a rolót a céged, ha csak szánalomból fizetsz másnak, miközben nem tudja kitermelni a bérét.


Figyelj, de most őszintén. Angliában már átvertek (gondolom angolul sem beszélsz?! Ha beszélnél, nem kéne közvetítő), minek szeretnél még egy pofont kapni az élettől? Legalább alapszinten tanulj meg németül kommunikálni, anélkül el se indulj!

2015. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Basic(alap) szinten megy az angol.


Két hónap miatt nem fogok megtanulni egy nyelvet.

Anglia nekem anyagilag nagyon messze van.

Szerintem ha egy raktárban vagyok műszak vezető és oda viszek egy magyart aki csak angolul ért nem fog csődbe menni a cég.Valami csomagoló munkát vagy más betanított munkához nem kell nyelvtudás.

2015. szept. 2. 00:59
 8/13 A kérdező kommentje:
Mikor kint voltam Londonban láttam,hogy a különböző népcsoportok össze tartanak.A török segít a töröknek az orosz segít az orosznak a görög a görögnek és így tovább.Kivéve a magyar.A magyar nem segít a magyarnak.Max belerúg ha látja,hogy nagyon a padlón van,mert ez valamiért örömet okoz.
2015. szept. 2. 01:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja a legfontosabb szabály kint, a magyarokat kerüld, ezt 6 év külföldi munka után mondom. Nem is lesz bajod.


Az első után rájöttem, ott magyar lett volna a főnök.

Még Magyarországon se volt soha olyan interjúm, ahol próbáltak volna ennyire megalázni. Felrúgtak a székkel együtt, amiben ült, és onnantól kezdve kerültem őket. Sose volt bajom utána.

2015. szept. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igen.Én szórólaposként dolgoztam Londonban.Becsöngettem egy házba,mert láttam,hogy ki volt írva magyarul az ajtó mellett,hogy"Tiszta udvar rendes ház".Kijöttek.Szépen magyarul köszöntem nekik.Akkor picit meglepődtek.Kérdeztem,hogy feltöltenék e a flakonomat hideg vízzel.Úgy csináltak mintha a pénzt kértem volna vagy nem tudom.Azt mondták,hogy nem szeretet szolgálat és rám b*szták az ajtót.Ott végleg elszakadt bennem valami.Annyira megundorodtam a saját népemtől,hogy hihetetlen,de utána találkoztam normális magyarokkal is akik segítettek.Szóval 10-ből 9 az aki görény és van egy amelyik tényleg rendes a többi magyarral.Csak azt az egyet kell valahogy megtalálni.
2015. szept. 2. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!