Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliai almaszedés? Átverés-e?...

Pimaszúr kérdése:

Angliai almaszedés? Átverés-e? hirdetés részletei bővebben.

Figyelt kérdés

almaszedesi idenymunka angliaban


szezonalis idenymunka angliaban;a munkafeladat,almaszedes. a munka betoltesehez ,szakkepesitesre nincs szukseg,de a hasonloteruleten szerzett tapasztalat elonyt jelenthet,nyelvismeretet sem igenyel.nagyon alacsonyak az elvarasok,tovabba a szallast is biztositja a munkaado,a farm teruleten.szukseg van azonban a munkavegzes elvegzesehez;gyors munkatempora,jo fizikai allapotra,onallo preciz munkavegzesre,es csapatszellemre. a cegnel a fizetes 6,50 font/ora,napi minimum 8 oraban.kiutazas ceges busszal,szeptember 6.an a nepligetbol.megbizhato,szorgal mas emberek,es parok jelentkezeset varom,az alabbi elerhetosegen 00447448791744

Elutaltam a párommal a pénzt ...Kovács Teréz névre kérte az uri ember akivel telefonáltam a fenti telefonszámon illetve közölte hogy a mai nap folyamán telefonon hívni fog a buszos aki kivinne... azóta is hív.. Elég hihető volt az egész még rendes címet weblapot is megadott erre hivatkozott : [link]

HA BÁRKI BÁRMIT TUD KÉREM ÍRJON NEKEM!! EZER HÁLA !



2015. szept. 5. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem, nem! Soha, senkinek nem fizetünk azért, hogy neki dolgozhassunk! :(


Mi bizonyítja, hogy ehhez a weblaphoz az úriembernek bármi köze van? Gondolom semmi papírt nem kaptál...


Ez nagyon átverés-szagú nekem. :(

2015. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Van a honlapon egy email cím megadva, lehet jó lenne írni nekik, hogy ismerik-e, kapcsolatban állnak-e ezzel az illetővel, vagy sem...mert a honlap létező farmot mutat be, de számomra semmi nem igazolja, hogy a hirdetés és a farm között bármilyen kapcsolat lenne.


Ez most olyan, hogy ajánlhatok én látatlanban hotelben munkát, és belinkelhetem bármely random hotelt, úgyis lesz, aki beveszi.


Ha gondolod, szívesen segítek az email megírásában. Nagyon bosszant az emberek rosszindulatúsága! :(

2015. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki átvertek sajnos.
2015. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ellenőrizhetetlen idegen előre kér pénzt, az MINDIG!!!! átverés! Ez kifejezetten nagyon gyakori külföldi állásajánlatoknál. Legalább az e-mailcímének kéne céges címnek lennie.
2015. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem, a link 2014-es munkát ajánl.
2015. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A munka nem 2014-es, csak a fizetés. Gondolom nem írták át, de jelentkezni lehet (már csak ezért sem valószínű, hogy Magyarországon toboroznának, hisz van erre felület az oldalon, és biztos, hogy így is túljelentkezés van, ez jellemző az ilyen munkákra Angliában).


Írtam a farmnak egy emailt, hamarosan okosabbak leszünk...

2015. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Eléggé átlátszó és gyakori átverés, egyébként meg illegális ilyesmiért előre pénzt kérni.
2015. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolt a farm, megerősítést nyert, hogy átverés az egész, vigyázzatok!


" Thank you for bringing this to our

attention.

Chandler & Dunn Ltd do not use

agents as recruit direct over the

internet.

No money would ever be asked for to

get a job.

We hope this reassures you.

Also we have all the workers needed

for this year.

regards

Chandler & Dunn Ltd"

2015. szept. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, 1.-2.-6.-8.! Most már csak a kíváncsiság kedvéért: mennyi pénzt kértek, és hol hírdették magukat?
2015. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, 50 fontot kért el. Rákerestem a hirdetésre, a jófogáson volt fent többek között, újabb gyanús jel.
2015. szept. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!