Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet abból baj, ha egyszerre...

Lehet abból baj, ha egyszerre két diákszövetkezetnél vagyok aktív?

Figyelt kérdés

Most szeretnék vállalni diákmunkát egy diákszövetkezetnél , ahol sok a munkalehetőség. De szoktam munkát vállalni egy másiknál is. Most jelentkeznék egy állásra, ahol a múltbéli munkahelyem (diákszövetkezet általi) előnyt jelenthetne, de mi van, ha rákérdeznek arra, hogy hogy kerültem oda? És kiderül, hogy a másik szövetkezetnél is aktív vagyok?

Vagy csak simán írjam bele, hogy melyik cégnél milyen tevékenységet folytattam, nem fogja érdekelni őket, hogy ez szövetkezeten keresztül folytatott tevékenység volt-e vagy sem?



2015. szept. 17. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem érdekel ez. Én 4-be vagyok beregisztrálva és ahol van munka, oda megyek.

Ha meg ilyet kérdeznek, hogy előző munkahely, ott nem a diákmunka szövetkezetet kell úgyse megadni, hanem magát a helyet ahol dolgoztál és amilyen munkakörben.


Szerintem felesleges túlaggódni.

2015. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet baj, ezt hívják több lábon állásnak, ha az egyiknél nincs olyan munka ami jó akk nézed a másiknál.
2015. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is többnek voltam tagja, parhuzamosan is dolgoztam. Semmi gond ezzel.
2015. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
90%
de beiratkozáskor van olyan a szerződésben, hogy a megkötéstől számított 6 hónapig nem vállalhatsz 3. félnél munkát. ez eddig még senkinek nem jelentett problémát?
2016. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!