Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan mentős, aki...

Van itt olyan mentős, aki szívesen válaszolna pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Mentőtisztnek szeretnék majd tanulni, és olvasgatok neten, nézek vieókat az ellátással, munkával kapcsolatban, amikhez fűzve lenne néhány kérdésem. Leginkább a felszerelés, az új kocsik, maguk az állomások, de ami most nagyon foglalkoztat, az az RSI módszer. A konkrét kérdést privátban tenném fel, bármilyen pozícióban lévő mentős (orvos, tiszt, ápoló, sofőr) válaszait szívesen fogadom. :)


Előre is nagyon szépen köszönöm, ha valaki ír!

18/L



2015. okt. 8. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Ha téged ezek izgatnak, nem vagy közénk való.

És ezt a legnagyobb jóindulattal mondom.

2015. okt. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem így értettem. Nem ezek miatt akarok mentős lenni, csak kérdeznék ezekkel kapcsolatban, mert érdekel. Ha a legbénább eszközökkel, és hála nélkül kéne dolgoznom életem végéig, akkor is megcsinálnám. Csak mivel külsösként nem jutunk belső információkhoz, gondoltam, megérdeklődöm szakmabeliektől.
2015. okt. 9. 08:59
 3/4 bikfic999 válasza:
100%
Most végeztem a mentőápoló okj-val ha gondolod kérdezz nyugodtan,ugyan nem a mentőszolgálatnál dolgozok hanem egy sürgősségi osztályon,de talán igy is segíthtetk
2015. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írtam privátba! Tőlem nyugodtan kérdezhetsz!
2015. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!