Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van hiány a kasszámban...

Miért van hiány a kasszámban persze minimális amikor mindig leszámolom a vásárlónak a visszajárót sőt előtte még magamnak is. Valaki megtudná mondani hogy mégis mitől lehet hiányom műszakvégén?

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor átveszed műszakkezdéskor a kasszát, akkor is leszámolod?
2015. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen akkor is mindennap műszakkezdés előtt. Nem értem miért van hiányom mikor 2x is leszámolom a visszajárót
2015. okt. 15. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktad kozben feltolteni mondjuk aproval? Elofordul hogy kevesebb van a zacskoban, mint amennyit rairnak.
2015. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt rá példa de azóta számolom
2015. okt. 16. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet annyira nézed, hogy azért számolod el magadat....vagy azt hiszed hogy nem tévedtél, közben igen csak nem vetted észre. Én dolgoztam már főpostán nagy postán ügyfelesként hát ott aztán minden volt csak megállás nem. Pénz itt pénz ott ezt számolni stb....volt hogy 2 milliót kellett leszámolnom KÉZZEL az egyik ügyfélnek....akkor én esti suliba is jártam szóval volt hogy vizsgák miatt sokat kellett tanulnom és csak 3 órákat aludtam és úgy mentem reggel dolgozni este meg vissza suliba.....és annyira kómás voltam hogy mindig azt hittem, hogy odafigyelek közben a legfáradtabb napokon elég sok hiányt csináltam.
2016. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!