Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kérhetek áruterítői...

Mennyit kérhetek áruterítői munkáért?

Figyelt kérdés

Ma megyek állásinterjúra, és arra lennék kíváncsi, hogy milyen bérigényt mondjak, ha esetleg rákérdeznek.

Amit eddig tudok, hogy egy pékségről lenne szó, tehát hajnali 4kor kezdek, hétfő-szombatig kell dolgozni, vasárnap szabad. Munkaidőt azt nem tudom, annyit mondtak, hogy van, amelyik nap hosszabb, mint a többi, de gondolom ilyen dél-2-fél3 fele legkésőbb vége van.


Én arra gondoltam, hogy olyan nettó 95 környéki összeget céloznék meg. Mennyire reális elképzelés ez?

B kategóriás állás, tehát gondolom lenne rá elég jelentkező, akik közül válogatnak, nem akarok elszállni az igényekkel, meg egyébként inkább munkatapasztalat céljából vállalnám el.


2015. okt. 16. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem többet is lehetne, olyan 120.000 körül.
2015. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
végül nem kellett mondanom, 90 nettót ajánlott, de így sem engem választottak :D
2015. okt. 21. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!