Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki a Rossmannba...

Van itt olyan aki a Rossmannba dolgozik? L/20

Figyelt kérdés
Nehéz volt megtanulni a pénztárgép kezelését? Szereti? Mennyi a fizetés? Hány órát dolgozik? Minden érdekel, lehet, hogy oda fogok menni dolgozni.

2015. okt. 26. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A pénztárgép kezelését egy majom is megtanulja kb. 10 perc alatt. Ezen nem kell parázni.
2015. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pénztárgépet nem nehéz kezelni, az idióta embereket annál inkább. Márpedig sok olyannal fogsz találkozni ha pénztáros leszel. Gondolom minimálbért kapsz majd.
2015. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem a R-ben, egy másik drogériában dolgoztam 4 évig. Elég is volt. Pénztárat nem olyan nehéz megtanulni, inkább az emberek viselkedése, ami kiakasztott. Mikor mondtam neki hogy "Jó napot kívánok", ő meg vissza flegmán, hogy "ez magának jó?" És ez csak egy nagyon nagyon kis része. Rengeteg reklamáció, cirkusz volt, van. Megkövetelik hogy az áru kint legyen, akcióváltás, stb... közben pedig szaladgálj a pénztárba. Még sok minden volt, a pénztár csak a legkisebb gondod lesz, majd meglátod! Sok sikert, és legfőképpen kitartást!
2015. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem már has görcsöm van a stressztől, hogy a pénztárba ültetnek :S árufeltöltőnek jelentkeztem pár helyre, de mindenhol megkövetelik az a nyavalyás pénztárgépet :S de biztos nem nehéz megtanulni, inkább engemet is az emberek borítanak ki. Sok sikert. 26/F
2015. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!