Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megbízhatóak ezek...

Szerintetek megbízhatóak ezek a külföldi munkaközvetítők? Normális válaszokat légyszi!

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Köszi a válaszokat! :)



2015. okt. 29. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ezt hogyan kivitelezik, amikor EU állampolágrként nem vállalhatsz munkát csak úgy az Egyesült Államokban.
2015. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodtam
2015. okt. 29. 14:27
 3/10 Bak Norbert ***** válasza:
51%

UWS Hungary kft felszámolás alatt és kényszertörlés alatt.


Sehol egy munkaerő közvetítői engedélyszám ( így gondolom a 3 milliós depozituk sincs befizetve erre a tevékenységre letéti számlán, mivel Utoljára 2009-ben volt éves szinten 1 milliós forgalmuk, azóta semmi, törlik is őket)


+ mese habbal az egész oldal, ami elég kezdetleges is.

2015. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a vűlaszt! :)
2015. okt. 29. 14:49
 5/10 A kérdező kommentje:
*választ
2015. okt. 29. 14:50
 6/10 Bak Norbert ***** válasza:

A másik "szintén zenész", csak még gagyibb gmailes email címmel, webnode ingyenes felülettel, magyar jelentésű .com címmel, titkosított telefonszámmal, mint kapcsolat :-))


Ha ilyen munkát keresel, előbb ismerd meg vízum lehetőségeket, és esetleg próbálkozz a gmnhungarynál, vagy a crew agencynél, ha épp van olyan pozíciós amit vállalnál az USA-ba.


Ők legalább legálisak és megbízhatók, rendelkeznek minden ehhez szükséges engedéllyel és pozitív referenciákkal.


Nyelvtudás nélkül, meg neki se vágj.

2015. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem most akarok nekivágni, csak érdekelt. 3 éve tanulom az angolt, középfokon megy. Amíg anyanyelvi szinten nem megy, addig nem akarok kint dolgozni. :)
2015. okt. 29. 14:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, mert nem kapsz zöldkártyát.
2015. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utoljara kb. 3 honapja kerdezte ezt meg valaki, akkor regenyt irtam, hogy miert nem jo es mi a buktato

ne haragudj nem keresem vissza a valaszt de legyen eleg annyi, hogy ezek es ezekhez hasonlo oldalak nem erik meg a fejfajast a kockazatot es amugy is illegalis amit csinalnak

ne foglalkozz ezekkel!


de lehet hogy a GYIK keresojet hasznalva vissza tudsz keresni a kerdesek kozott, amiota GYIKozok (kb. 3 eve) evente kabe 3-4x talalkozok ilyen weboldalakkal...

2015. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Nagyon köszi!
2015. okt. 31. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!