Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában kamionsofőr mennyit...

Cartridge kérdése:

Angliában kamionsofőr mennyit keres? (mennyit talál? ) Bónusz: nemzetközi angliai kamionos jobb vagy bal kormányos?

Figyelt kérdés

[link]

4000 euró egy hónapra az létezik? Ez nettó vagy bruttó? (1 253 000 HUF/hó)


[link]

Itt meg már 700 000 HUF/hó. Mi a különbség?


[link]

Itt heti 575 GBP. Az 250 000 HUF/hét. Nem rossz. Kérdés hogy ebből mennyit lát a kedves alkalmazott?


Köszi!



2015. nov. 9. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kamionozni akarsz, kapàsbòl magyar közvetítőket felejtsd el. Anglia, Nèmetorszàg, Ausztria tele van melóval, ha tudsz angolul/nèmetül es van némi gyakorlatod. 2200-3000 € nettò bèrezès vàrhatò kb. Ha mondjuk ADR-es vagy, akkor több. Ajànlom st22lacika kerdezz felelek videòját a youtubeon.
2015. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát az első meg második ha bruttóban érti még akár reális is lehet ezekszerint. Nem most mennék nem azért, csak hogy tudjam hova tenni a dolgokat. Amiket felsorolsz országokat hasonlóak a bérezések? Leginkább Anglia érdekelne.
2015. nov. 9. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, hasonlò. Anglia èszaki rèszèt ès Nemetorszàg èszaki rèszèt kerüld, ott a cègek gyengèbben fizetnek. (Pàr szàz €-val, fonttal).
2015. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én ismerősömtől hallottam, hogy forintra átszámítva kb. 800 ezret kapnak kézhez a sofőrök.
2015. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
300-400 ezer kényelmesebben élve akkor nagyjából félrerakható? Köszönöm az eddigi válaszokat, kíváncsi vagyok mindenfélére ha van még mit mondanotok.
2015. nov. 10. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem egy konkrét példát meséltek, a srác akiről beszéltem ő keresi ezt a nettó 800-at, ő 3-400-nál többet tesz félre. azt hiszem, hogy angol cégnél van, de csak belföldi fuvarokat kell csinálnia és szállást kap tehát arra nem költ, csak kajára van kiadása és a fizetése 80%-át félreteszi, szóval a 3-400 szerintem kényelmesen megvan. ha lenne affinitásom az ilyesmi munkához még meg is gondolnám, hogy átképzem magam, de tőlem ez nagyon távol áll...
2015. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Utolsó kommentelő!


Meg tudnád mondani, hogy milyen cégnél van ez az ismerősöd?

2015. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
és most jelenleg mennyit keres?
jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!