Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szlovák cég (Euro trade Sk)...

Szlovák cég (Euro trade Sk) akár 265 ezer ft fizetéssel kecsegtet. Fizeti a szállást stb. Itt szabolcsmegyében rengeteg ember kapott ilyen szórólapot. Valakinek tapasztalat a munkahellyel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:

1.Ott van az "akár".

2.Nem tudom mi ez, de ha olyan jó lenne, nem szórólapon keresnének az embereket.

Jó munkahelyet csak ismerős által lehet szerezni, nagy általánosságban.

2015. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom amit te, reménykedtem benne h hátha most éppen nem így van :)
2015. nov. 10. 15:30
 3/9 pepe960 válasza:

Szia Zoli!

Utána érdeklődtél ennek a munkának? Esetleg már náluk dolgozol?Ha tudsz valami infót leírnád,ha kérhetem mert most a környékünket szórólapozzák e állásajànlattal.Köszi előre is.

2016. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mikó911 válasza:
szia. én is Szabolcs megyei vagyok. Én is kaptatam ilyen szórólapot és bele is vágtam. egyáltalán nem kamu, a hirdetés. A következőképpen működik a dolog a három munkahelyre közvetítenek: a dhl tesco(áruösszekészítés),dhl Samsung(tv-k csomagolása), Samsung összeszerelő. Az igért összeget a dhl tescoba lehet megkeresni túlórákkal jelenléti és teljesítmény bónuszokkal együtt. az itteni csak forintban ér sokat a forint euró-val szembeni gyengesége miatt. Itt ez normál fizetésnek számit. Ebben a térségesben (Galánta) a népesség 90% magyar ajkú. Eddig szerb, román munkavállalókat alkalmaztak, mivel nem Európa uniós tagállamok három havonta haza kell menniük. Mi magyarok addig maradunk ameddig akarunk, a nyelvünket is beszélik. A 265 ezer forint BRUTTÓ reális. De az vedd figyelembe ez itt 550-700 euros nettó fizetés ami egy átlag bér az árak a napi megélhetés ehhez van igazítva.
2016. jún. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem tudom hogy az előző tényleg ott dolgozott e de én itt vagyok 3 hete és ahogy másoktól hallottam 500-50 eurót lehet kapni túlórával és jelenléti bónusszal ami azt jelenti hogy végig dolgozod a hónapot és nem mész szabadságra. Teljesítmény bónuszról meg nem is hallottunk itt.
2016. aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
*500-550
2016. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tiborunk válasza:
Nettó 500 euro az kb. 160 ezerFt tehát ha minmálbéres vagy nálunk akkor a netto 80-100 ezernél többet nem tudsz kikapni , és a mi árainknál jóformán magadra is kell költened a pénzed, viszont abban az országban, ahol több a bér ott az alap létfenntartási cikkek is drágábbak, jól meg kell fontolnod az autóiparban hirdettek lakáslehetőséget és 1000 eurós bért is az már elgondolkodtató egy pályakezdő szakmunkás szintű dolgozónak a bruttó 300 ezer Ft fölötti bér és a letelepedés valamilyen támogatása a munkaadótól + nyelvi nehézségektől mentes környezet, de én már nem vagyok 20 éves , csak elgondolkodtam rajta.
2016. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kemde Zoltán válasza:
nem akarsz oda menni... a szemed kilopják,a szállás nem ingyenes,nem kapsz annyit amennyit igérnek,+100+ szerb cigány emeletenként... odamentünk a haverral ,szállás nem volt,szóval kemény tökű magyarként csöveztünk egyet az erdő szélén, stb..stb...
2016. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Szia!

A peugeut fizet jól az autógyár és igen, akár 1000€ nettót is lehet keresni, ez nem kamu! Az órabér tényleg kevés 3.95€/óra bruttó, de ha van eszed és hétvégén dolgozol plusz bevállalsz 3 nap hétköznapot 12 órában akkor megvan ez a pénz mégpedig a pótlékok miatt.


A szombati pótlék 50% a vasárnapi pótlék pedig 100%!!!

A szállásért nem kell fizetned.


Az, hogy van akinél előfordult ez vagy az, azért is lehet, mert kb 15 kölcsönző dolgozik a Peugeutnak, és kölcsönzőnként ezek változhatnak.


Ide csak az menjen aki hétköznap letol 3 napot 12 órában és hétvégéket is bevállalja. Akkor éri meg igazán!


Szerb, román , cigány mindenhol van...

elhiszem, hogy itt mindenki 2000€-kat akar keresni nulla nyelvtudással és szakmával németben, de elkeserítema közérdeműt hogy ilyen nem létezik és az sem, hogy majd csak te leszel a munkahelyen.


Ugyanolyan náció a magyar is mint a szerb, és elmondom, hogy a bulgár is jobb munkaerő nálunk! tisztelet a kivételenek, éppen azért mert a magyarnak nagy a pofája és elvására a nagy semmire....


szóval a helyedben inkább az autógyárba mennék ezzel az opciókkal amit mondtam.

2017. febr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!