Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kiálljak magamért és írjak...

Kiálljak magamért és írjak neki, vagy hagyjam? Lent

Figyelt kérdés

Volt egy jó munkalehetőség ( tolmácsolási munka, felsőfokú orosz és angol nyelvtudás volt az elvárás és közgazdász végzettség) Budapesten. Elküldtem az önéletrajzom, fel is hívtak, Küldtek próbafordításokat, megcsináltam. Beszéltünk skype-n is, és abban maradtunk, hogy felhív. Azt mondta, hogy a következő hét elején mindenképpen hív és megbeszélünk egy személyes találkozót. Na most, a következő hét eleje már egy hete elmúlt. Addig még küldött fordításokat, én szívesen megcsináltam, mert nem volt nagy munka. Férfi volt az illető, és sokat kérdezett a magánéletemről is, mert ugye sokat kellene utazni, és ez belefér-e. Meg egész alakos képet is kért. Meg elküldte a honlapját, ami elég gyanús, mert utoljára 2012-ben frissült. Na a lényeg, hogy épp az imén látom, megint meghirdette, de most azt írta bele, hogy minimum 170 centiméter magas, független nő jelenkezését várja ( én 160 centi vagyok, és barátom van). Egyébként többször próbáltam elérni telefonon azóta, nem vette fel, az e-mailre se reagált..

Tudom, hagynom kellene a francba, de forr bennem a düh!



2015. nov. 10. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aranyom ez akkora átverés, normális helyre nem kell egész alakos munka, hagyd a 'csába.
2015. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de nemzetközi jogász az illető, és mindig mellette kell lenni, gondoltam, ezért kér ilyent, hogy mégis hogy mutatok, milyen vagyok, milyen a megjelenésem. Ő majdnem két méter, nyilván kicsi vagyok mellé. Viszont valszeg mást is akart volna..a külsőmmel nincs gond ( max hogy pici vagyok), a tudásom is a helyén van.
2015. nov. 10. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha neked nem esett le már az első ingyenmunkánál, hogy kamu, akkor legalább az egész alakos képnél gyanút kellett volna fognod
2015. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
"a tudásom is a helyén van." ja, buta és naiv vagy
2015. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az egész alakos bent volt a hirdetésben. Sokáig tolmácskodtam, ez nekem nem meglepő. Kell, hogy legyen az embernek fellépése.

az ingyenmunka meg...ebbe már nem először szaladok bele. Szerintem nincs tolmács-fordító, aki ebbe nem szalad bele néha. Persze aki befutott, és válogathat a munkában, az más.

2015. nov. 10. 19:59
 6/8 A kérdező kommentje:
a szakmai tudásomra gondoltam, kedves hasznos hozzászóló...
2015. nov. 10. 20:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Kiálljak magamért"? Ezt hogy érted? Hívogatni, hogy "márpedig én akarok lenni a krvája, uram!"?

Ugyan.

Én voltam egy "nemzetközi ügyintéző" interjún, ahol a hapsi közölte, olyan munkatársat keres, aki új ügyfeleket szerez és nem fél a férfiaktól. Azt hittem, lehidalok, pedig ez a magasságos EU-ban volt.

Hagyd a fenébe.

2015. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
"aki új ügyfeleket szerez és nem fél a férfiaktól" remélem, a széklábat a megfelelő helyre betoltad neki...
2015. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!