Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A pályakezdő diplomás pályázat...

A pályakezdő diplomás pályázati asszisztenseknek és könyvelőknek miért minimálbér a fizetésük vidéken?

Figyelt kérdés

Itt van pl ez:

[link]



2015. dec. 11. 19:31
 1/6 A kérdező kommentje:

Itt egy másik:

[link]

2015. dec. 11. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Jó kérdés. Én pont pár napja írtam le ezt egy kérdésnél, nem nagyon hitték el. Pedig a volt csoporttársaim jó része garantáltat kap, a max kezdő 140 bruttó
2015. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez meg felsőfokú angolt akar minimálbérért. Ok.

2015. dec. 11. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Valaki úgyis elvállalja, mert kell a pénz. Nem te leszel az akkor, lépj tovább az ilyen hirdetéseken.
2015. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szabó Zoltán 47 ***** válasza:

Az ok egyszerű. A pályázati tanácsadó cégek sikerdíjért vannak fizetve. Attól, ha egy pályázati tanácsadó cég hibátlanul elvégezte a munkáját, még nem biztos, hogy nyer az adott pályázat, hiszen nagyon függ az adott cég parméteritől, bevállalásaitól,és akár forráshiány miatt is elutasítható. Így teljesen bizonytalan, hogy az asszisztens munkája ért valamit vagy semmit sem ért. (Ezt most nem minőségi értelemben értem, hanem a forintális hasznát értem alatta) Olyan munkáért ami semmi hasznot nem hozott, még a minimálbér és járulékainak kifizetése is nagyon sok.

Ezért a legtöbb helyen minimálbérért alkalmazzák a pályázati asszisztenseket, és ha van bevétel akkor más módon (pl prémium) fizetnek többet nekik.

2015. dec. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert van aki így is elvállalja.
2015. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!