Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondanátok olyan oldalakat...

Mondanátok olyan oldalakat amelyek fizetnek angol nyelvű fordításért?

Figyelt kérdés
18/F diák vagyok angol felsőfokú nyelvvizsgával/anyanyelvi szinten beszélem az angolt. Eléggé szűkösen állok pénzügyileg úgyhogy arra gondoltam, hogy így tudnék egy kis pluszbevételre szert tenni. Köszi a válaszokat!

2015. dec. 14. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Forditoi szakvizsgad is van? Ha nincs, senki nem fog alkalmazni forditasra, akarmilyen jol beszelsz is. Hivatalos anyagokat nem tudnal forditani szokincs hianyaban, hazifeladatert meg nem fog senki fizetni.
2015. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs. Anélkül nincs mód arra, hogy fordíthassak?
2015. dec. 14. 20:39
 3/4 anonim válasza:
100%

Jelentkezz be a [link] oldalon, ahol szabadúszók kínálják a szolgáltatásaikat. Ezen kívül van még néhány olyan oldal, ahol szabadúszók kínálnak különböző szolgáltatásokat, javaslom hogy keress rá a freelancer szóra. Ezeken az oldalakon nem kell a hivatalos fordítói vizsga.

Esetleg foglalkozhatnál online marketinggel, ahol különböző témákban lefordított anyagokat tudnál kínálni. Ezeket árulhatnád pl. az Amazon.com-on.

2015. dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én dolgozgatok egy olyan oldalon, ahol nem pont fordításról van szó, de az angol nyelvtudás mindenképpen szükséges hozzá. Nem keresek annyit vele, amennyit egy rendes, bejárós munkahellyel keresnék, de nekem jelenleg így is jó. Kiegészítésnek mindenképp. Ha esetleg érdekel, keress fel privátban, leírom, miről van szó.
2016. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!