Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok mondani olyan pénz...

Tudnátok mondani olyan pénz szerzési lehetőséget ami nem jár veszteséggel?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,kellene egy kis pénz.(ha tudni akarod 6 hónap és 17 vagyok,jogsira utána pedig autóra kéne a pénz)

Amik kizárva:kaszinó,tőzsde,pénz befizetés

Előny:közepessen jól fizető(kb.30-40 e),nem annyira bonyolult elvégezni


2015. dec. 30. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
MUNKA?!?!?!?!?!?
2015. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szakmunkás suliba járok,igy dolgozni is kell.De amit ezért adnak mint tanuló az nagyon kevés nehezen de havonta kb 5000ft tudok sporolni (részletre vettem egy tévét 6000ft havonta)
2015. dec. 30. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Majd diákmunkázol akkor nyáron.
2015. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván csak a diákmunka marad, mint lehetőség. Hétvégente és/vagy szünetekben,
2015. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

szakmunkás suliban a gyakorlat tanítási időben van.

hétvégén, iskolai szünetekben, de akár suli után is (gyakorlatos napokon, heteken nem kell házit írni vagy magolni) délután nyugodtan el lehet menni árufeltöltőnek vagy pénztárosnak a tescoba, de millió más lehetőség is van.

azért írtam a tescot, mert elég kicsi a normál személyi állományuk, viszont nagyon sok diákot alkalmaznak. elég régóta szinte csak diákok ülnek a pénztárban nálunk. és pénteken meg szombaton, amikor a legnagyobb a forgalom, mindig kell diák, mivel őket csak akkor hívják, ha szükség van rájuk. egy szerződéses dolgozval ezt nem lehet megjátszani.

2015. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Van HD kamod?
2015. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha tévére költöd a pénzed, ráadásul részletre, akkor meg is értem, hogy nem tudsz félretenni szinte semmit.
2015. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs hd kamom,de szeretnék a közeljövőben
2015. dec. 30. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

ezzel ne foglalkozz, minden ilyen kérdéshez odaírja, célozgatva, hogy cam-os szexet vállalhatnál neten.

vmi magát nagyon poénosnak gondoló unatkozó hímnemű, akit az asszony mindig elhajt. vagy épp nincs is nője, és itt éli az életét a gyk-n.

2015. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahogyan előttem is írták: munka. Nem fizet eleget? Akkor több vagy más munka. Látom most szembesülsz azzal, hogy a pénzed mire nem elég. Ha kifizeted a TV-t, attól csak kevéssel lesz több pénzed. Nem tudom, hogy mennyi a bevételed, mire költesz, illetve a szüleid mennyivel tudnak segíteni, de amit itt leírtál, abból a dolgok jelenlegi menete szerint jogsi sem lesz soha, nemhogy autó. A jogsi ára, ha mindenből elsőre átmész kb 140-150 ezer forint. Egy autó ami olcsó, és nem esik ki alólad kb 300-tól kezdődik. Itt biztosan sokan nem értenek egyet, de egy csóró szakközépiskolás első autója a legritkább esetben milliós értékű, hacsak a szülei nem segítik. Az igazán izgalmas rész viszont csak ezután kezdődik, ugyanis az autónak havi fix és változó költségei lesznek. Fizetned kell az átírást, a teljesítményadót, a kötelező biztosítást. Ezentúl megvétel után közvetlenül is érdemes egy alap szervizt elvégezni, majd megtartani ezt a jó szokást, és rendszeresen szervizelni. Nem árt, ha tudsz rá venni legalább egy garnitúra másmilyen évszakos gumit, mint ami vételkor rajta van. Jah igen, és tankolni is kell, ha nem egy (szép) szobrot szeretnél az udvarra/parkolóba. Ezek a tételek minimális használattal is átlagosan legalább 20-30 ezer ft havonta. Valójában ha tényleg használod a kocsit (átlagos éves 15 ezer km futással számolva) inkább 40-70 ezer forint havonta átlagosan, de ne ezt vedd alapul.


És akkor még nem ettél, nem szórakoztál, nem laktál sehol, csak az autó megszerzéséért és fenntartásáért dolgoztál. Szóval szükséged lesz egy nagyon jól fizető állásra.


Nekem 6x annyi fizetésből sem jutna eszembe kocsit fenntartani, mint amennyiből te tervezed. Még ilyen olcsót sem.

2016. jan. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!