Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok javasolni otthontól...

Tudnátok javasolni otthontól végezhető, viszonylag egyszerű munkákat?

Figyelt kérdés
Kevés mellékes bevételért lenne rá szükségem, még működő online kérdőíves dologra is nyitott vagyok, de bármi másra is.

2016. jan. 5. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha létezne olyan ami működik és tényleg vagy értelme, akkor mindenki azt csinálná, nem?
2016. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mihez értesz és mennyi időd van. Online kérdőívért senki nem fizet, ne legyenek illúzióid.

Gondolkozz rendes munkában.

2016. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Valamikor saját fejlesztésű elektronikai terméket gyártottam otthon. (Ha pontosan megnevezném akkor egyből rámismerhetnének). Ez eléggé unalmas monoton munka volt, hisz egy gyárban az ilyen betanított szerelősori munkának számít. Előnye csak az otthon végezhetőség és a kötetlenség volt, meg az hogy nem pofázott sem főnök sem munkatárs mert nem volt, ahogy reggeli ébresztőóra sem.

Valamikor meg a szüleimnél önellátó voltam a háztáji gazdaságukban. Az sokkal jobban tetszett. Ráadásul szomszéd- és rezsimentes, falu széli ház volt, csupa természet vette körül, valamint nyugalom, jó levegő és csend volt. Mostanában is azon hezitálok hogy vagy újra azt csinálom idehaza vagy külföldön dolgozó "kalandor" leszek és megismerem a világ más részeit.

2016. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gazdaságinformatikusnak tanulok jelenleg, egyelőre nincs időm munkába járni, ezért választanám ezt a lehetőséget. Nincs szükségem sok pénzre, ez csak az egyszerűbb, hétköznapi kiadásaimat fedezné, gondolok itt egy programra, például pizzázás. Szerencsére a szakmában, amiben dolgozni fogok, már elég jártas vagyok ahhoz, hogy ilyen munkát tudjak vállalni, csak a lehetősége érdekelt. Kérem, hogy a személyeskedő, alázó jellegű kommenteket mellőzzétek, amíg nem tudjátok a háttérsztorit.
2016. jan. 5. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!