Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mely cégeknek érdemes írni?

Mely cégeknek érdemes írni?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék kimenni Amerikába tanulni ( középiskola) 1 évre csak drága és írnék Amerikai cégeknek,vállalatoknak.

Tehát szerintetek kiknek érdemes ( pontos cég nevet is irhatok.

Ui.: késő oda mennék egyetemre.

Válaszotok előre is köszönom.



2016. jan. 8. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem igazán értem hogy mit szeretnél. Milyen cégeknek és milyen célzattal akarsz írni? mert egy egyáltalán nem derül ki a kérdésből.
2016. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Gondolod írsz egy amerikai cégnek, és ők fogják kifizetni egy 15 éves magyar gyerek egy éves tanulmányát? Vagy mire gondolsz?
2016. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

szoval le akarod lejmolni oket.


tok felesleges.

2016. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen fokon/szinten beszéled az angolt?

Nem tudom, arról tudsz-e pl. hogy 18 év alatt még fiatalkorú vagy, aki korlátozottan cselekvőképes, nem köthetsz szerződéseket, stb.tehát egy albérletet sem vehetsz ki egyedül - miből is? - és nem úgy van, hogy gondolok egyet és kimegyek külföldre oszt élek egyedül a nagyvilágban. Csak szülői engedéllyel mehetsz ki és csak nagykorú felügyelete mellett vagy kollégiumban lakhatsz, itthon is, nem ám hogy külföldön!

2016. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De még is csak Amerikáról beszélünk nem Európáról, szóval arra sincs sok esély hogy ez megvalósuljon. Az USA rohadtul megválogatja hogy kit enged be hosszabb távra az országába és kit nem, és egy tini csitriért, aki valószínűleg látta tv filmekbe meg videóklippekbe, hogy Amerika az milyen menő hely, nem fognak kapkodni.
2016. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem, csak próbálom megvilágítani a kérdezőnek, hogy alapjaiban hibás a gondolkodása.


#2-nek:

Nem csak a tanulmányait, a szállását és az ellátását is kellene valamelyik cégnek fizetni.

Kérdező, áruld már el, mégis miért tennék ezt meg? Még ha egyetemista lennél, akkor azt mondom, hogy oké, leszerződnek Veled, hogy utána hozzájuk mész dolgozni, de így...

2016. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Félre értetek.

Csereszervezettel mennék.

Cserediák ként ja és fiu vagyok egyátalán nem vagyok csitri, értelmes gyerek vagyok. Csak szeretném tökéletesre fwjleszteni az angol tudásom, mert mint mondtam amerikába szeretnék egyetemre menni.

2016. febr. 18. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!