Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erre a pozícióra milyen...

Erre a pozícióra milyen fizetési igényt érdemes mondani?

Figyelt kérdés

Egy fordítóirodába keresnek olyan embert, aki az elkészült fordításokat javítja, lektorálja, rendszerezi, megszerkeszti végleges formára, stb.

Három nyelvből van felsőfokú nyelvvizsgám, azt mondták, a pozícióhoz mind a hármat használnom kellene. Ők kerestek meg az ajánlattal, nem én jelentkeztem.


Amúgy egy nyugat-európai székhelyű cégcsoport magyar irodája.


Szerintetek?


2016. jan. 19. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ők kerestek meg, először mondják meg ők, hogy milyen bért ajánlanak. Fordított helyzetben neked kéne indítani a fizetési igénnyel.
2016. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bruttó 500 + Kafi.
2016. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hű, az 500 bruttóval nem küldenének el egyből melegebb éghajlatra? :D Persze szívesen keresnék ennyit, de nem tartom reálisnak. :D
2016. jan. 19. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Az 500 bruttó nem sok, amúgy meg ne küldjenek el melegebb éghajlatra, ha ők kerestek meg.
2016. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ők kerestek meg, de nekem kellene a munka, mert nem az a szitu, hogy el akarnak csábítani egy jobb munkahelyről, hanem pályakezdő vagyok és jelenleg keresem az első munkahelyemet. Az önéletrajzomat töltöttem fel a profession.hu adatbázisába, és ott találták meg és felhívtak.

Szóval még tapasztalatom sincs, ezt eddig nem írtam. MA diplomám van, két nyelvvel nyelvtanári. A harmadik nyelvből nincs diplomám, "csak" egy felsőfokú nyelvvizsgám.


Én azt gondoltam hogy erre a pozícióra kevesebbet lehet kérni, mint pl. egy fordítónak, és úgy tudom a fordítók sem keresnek túl sokat egy fordítóirodánál.


Persze kiugranék a bőrömből pályakezdőként ezért a bérért, de nem akarom elveszíteni emiatt a lehetőséget. :/

2016. jan. 19. 21:35
 6/7 Tóth János Mucsi válasza:

Nézd, ha nem is 500 bruttóval nyitsz, de legalább 400 bruttót mondjál! Három nyelves ember azért egy fordítóirodában is nagyon jól jön. (Feltételezem, német, angol, spanyol, francia közül 3, nem szuahéli, szanszkrit meg ótibeti. :D )

Arra is gondolj, hogy ez alkudozás lesz/lehet, szóval mindig magasabb összeggel nyiss, mint amennyit szeretnél!

2016. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se sok az a bruttó 500 ezer három felsőfokú nyelvvizsgára, kivéve persze, ha olyan nyelvekből van mint lóvári vagy eszperantó. Szerintem nyugodtan mond be a bruttó 500 ezret aztán majd alkudoztok, ha sokalják.
2017. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!