Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen külföldi munkák vannak...

Milyen külföldi munkák vannak ahol spórolni is lehet?

Figyelt kérdés
Olyanok érdekelnek ahol havi legalább 300ezret félre tudok rakni. Sokminden szóba jöhet, takarítástól kezdve, csomagolás, stb, nem válogatok. Hova érdemes menni? Kinek mi a tapasztalata?

2016. jan. 22. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

En tervezomernok vagyok, nagyon jol fizetnek, az altalad irt osszeg tobbszoroset sporolom meg.


Most akkor ezzel elorebb vagy?


Az altalad felsorolt betanitott jellegu munkakkal az eletben nem fogsz havi ezer eurot megsporolni stabilan, mert kabe annyit fogsz keresni vele (jo esetben)

2016. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előző, te aztán marhára képben vagy.

Én takarítottam Ausztriában, a létező legkisebb bért kaptam, 1000 euro körül.

Szállás ingyen volt, kaja ingyen volt. Magyarán ha valaki elhivatott, akkor simán félre tud tenni 1000 eurót.

2016. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,de várnék még pár tippet. Amit nem irtam és tudom,hogy hátrány,de minimális nyelvtudással rendelkezem (német alap,angolt most tanulom). Hajós munkákrol hallottam,ahol lehet sporolni,de ugy tudom ott nagyon megalázzák az embert.
2016. jan. 24. 08:41
 4/5 anonim válasza:
nincs nyelv akkor mi? olyan mint autókat nézni amíg nincs jogsi.
2016. jan. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hajós munka során megalázzák az embert?

Mégis ki? A vendég?


Megsúgom, hogy egy "késdobáló kocsmába" is megalázzák annyira az embert, mint hajón. A hajón legalább annyira nem dühít fel, amikor valaki "nagy mellénnyel" jár, mert legalább tudom, hogy neki volt x összege, befizetni a hajóutat(x legrosszabb esetben is 4 számjegyü, és az első számjegy nagyobb mint 3 :))), kocsmában viszont aki egy fröccsöt vesz a legolcsobb kannás borból is úgy áradozik, és úgy szól hozzád, mintha ő lenne az Isten.


Én sosem tapasztaltam megaláztatást, sőt, inkább az emberek nem is hogy tisztelnek, de elvannak ragadtatva a munkádtol. És hálásak. Nem mindenki, de 99%. Van néhány bunkó amerikai.


19f, folyami hajón dolgozom pincérként

2016. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!