Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találok valós távmunkát?

Hol találok valós távmunkát?

Figyelt kérdés
Kárpátaljai vagyok, itt a fizetések 20000 forint körül vannak (havi rezsink maga 30000-be jön ki), ezért keresnék Magyarországon távmunkát. Sajnos nagyon sok átverős/előre befizetős meg piramisjátékost találni, normálist meg nem. Ezért kérdezem, hogy hol keressem egyáltalán?

2016. jan. 25. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mind átverős
2016. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális munkát nyilván úgy lehet találni, ha értesz valamihez. Ami egyelőre nem derült ki a kérdésből.
2016. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondj egy példát mit tudnál csinálni amiért fizetne neked valaki?
2016. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
IT Helpdesk, ügyfélszolgálat, telefonos értékesítés. Dolgoztam távmunkában egy évet korábban, online magazinnak írtam cikkeket.
2016. jan. 26. 18:43
 5/16 anonim ***** válasza:
fiatal vagy és egyedülálló? költözz ide, ha itt jobbnak ítéled meg a lehetőségeket.. BP külváros mondjuk egy szobát bérelve
2016. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Fiatalnak fiatal vagyok, de családos. Ráadásul saját házzal, amit nem szívesen hagynák itt. Csak hát a megélhetés az utóbbi időben nagyon nehéz lett... Már ha 60 ezret keresnék távmunkával is jól meglennénk.
2016. jan. 27. 10:31
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

NINCS távmunka.

Ha bejársz ellenőrizhető, hogy mennyit dolgozol, és mivel mindenhol akad olyan munkaerő aki be is jár, egy cégnél se cél a távmunka.

Ha ráérsz szigeteld a házad :)

2016. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Ha bejársz ellenőrizhető, hogy mennyit

dolgozol, és mivel mindenhol akad olyan

munkaerő aki be is jár, egy cégnél se cél a

távmunka."


Mitől lenne jobban ellenőrizhető a munkahelyen végzett munka? Ott is lehet egész nap Facebookon lógni.

Másrészt igenis vannak cégek akik kb zavarják haza az embert, mert a laptopjaval dolgozni ugyanúgy tud otthon is mint az irodában.

2016. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szigetelve van. :)

Dolgoztam amúgy távmunkában már, havi 1x kellett bejárni csak; bár valóban eléggé gyerekcipőben jár a dolog még Kelet-Európában, de már mintha kezdene több cég lenni. Csak hát ugye túljelentkezés van, Helpdeskre majdnem bekerültem, de aztán sajnos mégse.

2016. jan. 27. 11:52
 10/16 anonim ***** válasza:

mert ott a főnököd látja mikor facebook ozol.

Mondj már példát bejelentett otthon végzős munkára, és akkor nem kell másokon kiélni a tudálékos személyiségedet.

Ne politikus, meg hasonlót

2016. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!