Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most komolyan egy felszolgálói...

Most komolyan egy felszolgálói állásra kellene irigynek lennem?

Figyelt kérdés
Az anyám teljesen el van szállva az élettársának lányától, aki Angliában egy puccosnak mondott étteremben pincérnőként dolgozik, mert hogy állítólag már a számláján figyel 20 millió forint megtakarított pénzecske és csak a borravalóból megél...Na, már most: egy idősek vagyunk a csajjal, mindketten közgáz diplomával. Én nem Angliában, hanem Németországban élek és éppen a mester szakot végzem az egyik német egyetemen. Jelenleg nincs rendszeres jövedelmem. A csaj a palijával meg másik két emberrel lakik egy lakásban a magas londoni albérletárak miatt, én a német élettársammal kettesben élek egy 80 nm2-es modern albérletben, 1 év múlva kezemben a mester diploma, 2 év múlva házasság és megkapom a német állampolgárságot. A csaj angolul és németül beszél, míg én ezek mellett még egy harmadik nyelven is. Nem értem a csaj magasztalását anyám részéről, az én meglátásom szerint én vagyok jobb helyzetben. Szerintetek?

2016. febr. 7. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 anonim ***** válasza:
Utolsó: ne légy már naiv! Pár oldallal korábban is leírtam, hogy nem tanul ő sehol sem, csak bekamuza itt, hogy német egyetemen tanul. Hazai egyetemen nem lenne ennyi ideje ide írkálni, nem pont egy német egyetemen. Egyszerűen megpróbált trollkodni itt a kérdező, csak nem jött össze neki.
2016. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!