Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha külföldön szeretnék orvos...

Ha külföldön szeretnék orvos lenni, akkor emelt szintű nyelvtudással bárhová kimehetek dolgozni?

Figyelt kérdés
Például ha van egy középfokú angol, egy középfokú japán és egy felsőfokú orosz nyelvvizsgám, elvégeztem az orvosit és a szakképzést is, akkor kimehetek Oroszországba vagy Japánba dolgozni orvosként?

2016. febr. 14. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Középfokú nyelvtudással sehova. Felsőfokúval már esetleg. De azzal sem akárhova.
2016. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Én is orvos szeretnék lenni, most még gimnazista vagyok, de én már eleve úgy tervezem, hogy Bécsbe megyek tanulni. Ott elég a középfokú nyelvtudás, viszont komolyan ellenőrzik azt, hogy érted-e a nyelvet és van saját felvételijük is. Szóval én a németet tanulom komolyan, így könnyeben elhelyezkedhetek külföldön (Ausztria vagy Németország) és kikerülöm a magyar röghöz kötést is.

2016. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!