Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állami cég felsővezetői...

Állami cég felsővezetői asszisztens fizetése?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek egy állami céghez, ha jól tudom, vezérigazgató mellé keresnek asszisztenst. Sose dolgoztam állami cégben, kérdésem, hogy ilyenkor is kérdeznek bérigényt, vagy inkább közlik, mit adnak? Ha kérdeznek,milyen tól-ig sávban mozoghatok?

Másik része: az interjún nyilván fognak kérdezni gyengeségeket. Miket lehet mondani,ami egy ilyen szakmában elfogadható? Nyilván tele vagyok hibákkal, de nem ezzel szeretnék kitűnni az interjún :) Tudnátok segíteni?



2016. febr. 19. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Állami cégnél is "bizalmas" munkakör a vezérigazgató asszisztense, szerintem ott is bértárgyalásnak kell lennie. Senki nem várhatná el 110K-ért havonta, hogy lojális legyen a dolgozó, akkor meg ott a hatalmas biztonsági kockázat.


Nálunk (multi) 300K br.- a felsővezetői asszisztensek kezdője.


Nekem minden állásinterjúmon bejött eddig, hogy:

- HR-es kislány felhív a szokásos sablonkérdéseivel, erre megtalálod a "mit akar hallani" válaszokat a neten. Szépen elmondod

- Amikor végre egy értelmes emberrel / vezetővel beszélsz akkor meg teljesen őszintének kell lenni. Nekem MINDIG működött eddig. Tapasztalt vezető úgyis levágja, ha hantázol. Én is inkább azt szeretem, ha megmondják a frankót mintha félrebeszélnek, mert abból nekem az jön le, hogy lutri lesz a kolléga.

2016. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. febr. 19. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!