Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek ha a munkahelyemen...

Mit tegyek ha a munkahelyemen az adóigazolást sokadik kérésemre se adják ki? Majd, most nem, megkapod nyugi… és senki se kapja meg. Olyan megoldást kérek ami nem jár állásom elvesztésével!

Figyelt kérdés

Az ezzel foglalkozó kollega a főnök csókosa, be nem panaszolható a főnöknél mert érinthetetlen.

Ha nagyon rászállnék a témára nem ő hanem én repülnék.

NAV bejelentés? De a NAV csak névvel ellátott bejelentéssel foglalkozik és ugyan elvileg nem adják ki a nevet, de ki hiszi ezt el.


De akkor mit tegyek?


2016. febr. 22. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet mégsem vagy bejelentve?
2016. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor senki se! Mert az összes dolgozóval ezt játsszák!
2016. febr. 22. 16:32
 3/7 mi lenne ***** válasza:
57%
tuti, nem vagytok bejelentve. a helyedben - egy kicsit csúnya dolog - névtelen bejelentés a nav-hoz. sajnos én jártam így, és 4 év után derült ki, hogy feketén dolgoztam a tisztelt munkaadónak
2016. febr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Névtelen bejelentésre is megy ki a NAV. Ebben az esetben meg két lehetőség van, ami miatt nem kaphatáttok meg:

1. Ahogy írták feketén dolgoztat, nem vagytok bejelentve.

2. Akinek ez lenne a dolga eddig nem volt hajlandó elkezdeni megcsinálni a papírokat.

2016. febr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"2. Akinek ez lenne a dolga eddig nem volt hajlandó elkezdeni megcsinálni a papírokat."



KÉRDÉS!!

Mi van ha névtelenül bejelentem a NAV-nál és kiderül hogy be vagyunk jelentve minden rendben elvileg csak az ezzel foglalkozó liba egy lusta dög és szart megcsinálni?


Mi lesz a libával és mi lesz a munkahellyel?

2016. febr. 24. 08:12
 6/7 mi lenne ***** válasza:
57%

a nav szokott váratlanul is megjelenni mindenhol, ahol kell. ergo nem lesz semmi bajoto, ha mégis bevagytok jelentve, viszont ha nem akkor a munkaadónak fog fájni.

rajta pajti. járj utána.

2016. febr. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Akkor azért büntetik meg, mert nem csinálta még meg.
2016. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!