Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hölgyek válasza érdekelne -...

Hölgyek válasza érdekelne - mennyit keressen nettó minimum egy családapa, ami már legalább elfogadható?

Figyelt kérdés

Ez NEM társkereső célzatú kérdés !!


Vagy / mennyit adjon haza ?


A válaszokat köszönöm !!



2016. febr. 24. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
kb. 150, ennyit én is megkeresek, ha összerakjuk, akkor már elég jól ellennénk :)
2016. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem lehet konkrétan megmondani, ez sok mindentől függ. Van e saját ház vagy nem, van e hitel, mennyi gyerek van stb. Mert nyilván minden élethelyzetben más összeg a reális.

De mondjuk alap helyzetben és is ugyanazt mondom mint az első, 150-200 körül már jó, és is ennyit keresek, ha mind a ketten hazahozunk ennyit akkor már nem kell számolgatni minden forintot.

2016. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Ez sajnos a mai világban nem így meg, hogy én nettó 200e-et kérek fizetésképp és annyit is ad a munkáltató.
2016. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Mennyit ad haza? Na az beba*na!


Mi vagy te? Papucs? Vagy èletkèptelen? Nem tudsz banni a pènzzel hogy oda akarod adni a parodnak?

2016. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Nekem kicsit kellemetlen volt, amikor az előző párom (akivel éveket töltöttünk együtt) gyakorlatilag a harmadát kereste, mint én, és a bosszantó leginkább az volt a dologban, hogy nem is nagyon igyekezett fejlődni, valamint tenni azért, hogy előrébb jusson. Mindig mondtam neki, hogy amíg a GYED-em több lenne, mint az ő fizuja, addig nem lesz gyerek. Hát vele nem is vállaltunk.

A kérdésre válaszolva, több dologtól is függ szerintem, de min. nettó 150-200 szükséges lenne a normálisabb boldoguláshoz.

2016. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Csak legyen keresete. Majd elleszünk, megoldjuk valahogy. Mert mindenképp meg kell. Hát ha beleszeretek valakibe, nem dobom el azért, mert keveset keres.
2016. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen jól keresek vállalkozóként, a páromnál inkább annak örülnék, ha kötetlenebb a munkaideje, és nyilván a gyerekkel is neki kellene többet foglalkoznia. Mindegy, mennyit keres, mellettem nem lennének anyagi gondjai, elég, ha olyasmivel foglalkozik, amit szeret (az fontos, hogy szellemileg aktív maradjon).
2016. febr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat a hölgyeknek, és természetesen érdekelnek a továbbiak is, ha valaki még írna.


:)

2016. febr. 25. 15:38
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nem árt, ha legalább olyan bérszinten van a pasi, mint a nő.

Nálunk is okozott kínos szituációkat, amikor a férfi - akivel együtt éltem - kevesebbet keresett nálam. Finanszíroztam a nyaralásainkat, minden nagyobb kiadásunkat az én jövedelmemből fizettünk, ő meg jött utólag a dumájával, hogy ez számára kellemetlen. A poén az volt, hogy munka kapcsán hozzájutott a fizetésén felül kb. 200 ezerhez, amit hozzáraktunk a nevemre vásárolt kocsi árához (a többi részét én fizettem + én vettem fel kölcsönt), majd amikor szakítottam vele pár hónappal később, kérte azt az összeget...

2016. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Én kb. caffetériával együtt kb. 155-öt keresek. Én azt mondtam neki, hogy jó, ha megvan legalább a 100 ezer, akkor már ki tudunk fizetni mindent. De eltenni nem tudunk. Jelenleg ő is ekörül fog keresni, de most kezdett 1 hete, ha beindul a munka (futár) lehet, hogy 200 fölött is meglesz. Azt mondom, ez már jó :)
2016. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!