Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megbízható álláskereső oldalal...

Megbízható álláskereső oldalalak, amik külföldi munkalehetőséget kínálnak?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék külföldön dolgozni (sajna max. 2 hónapot tudnák). Angolból és franciából felsőfokú nyelvvizsgám van (mindkettő nemzetközileg elismert), plusz németből valamennyire elboldogulok. UK-ba nem szeretnék menni, Ausztria lenne a legjobb a közelsége miatt, de ugye oda meg kéne a német... Így maradt Luxemburg illetve Svájc, már csak azért is, mert úgy hallottam, ezeken a helyeken elég jó a fizetés.

Csak azt nem tudom, megbízhatóak-e az ilyenek, és amúgy is max. 2 hónapra tudnák menni (a cél a nyelvgyakorlás lenne, meg az, hogy egyetemre valamennyit gyűjtsek).


A fentieket figyelembe véve van esélyem/milyen oldalakat nézzek?


19L



2016. márc. 9. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Semmi esélyed. 2 hónap munkáért szóba sem állnak veled.
2016. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Magyarul, könyörgöm!!! TudnÉk!!!

2 hónapért meg valóban szóba se állnak veled szinte.

2016. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Kár, hogy magyar felsőfokúd viszont nincsen... "Tudnák"... no comment.
2016. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi. Ettől nem lettem okosabb. Vannak kifejezetten 2-3 hónapos NYÁRI Munkák, külföldön, úgy látszik, nem világos a kérdésem.


Amúgy nem értem, mit kell oltogatni.

Attól, hogy ezt írom, még MAGYARUL beszélek, nem tudom, mit kell felvágni, én így tanultam meg és kész. Eddig élőben még soha senki nem kötött bele ebbe.

Amúgy megjegyzésképpen annyit, hogy nyelvhelyesség ide vagy oda, a nyelvtani szabály szerint, ami azt mondja, hogy magas hangrendű szóhoz magas hangrendű toldalék, mély hangrendű szóhoz mély hangrendű toldalék járul, nekem van igazam.

A TUD-ba az U mély hangrendű, ergó mély hr-ű toldalékot vesz fel.

Utánanéztem a neten, és úgy látszik, "a nagykönyv" szerint nincs igazam, de ez így fog maradni és kész. Ahány város, annyi tájszólás. Én nyíregyházi vagyok, anyám-apám így tanította és kész. Mit kell egy ilyen apróságba belekötni?

Még ha valami egetrengetően nagy hibát vétek, például egy l-el írom az "állás" szót, vagy ly-al a "legjobb"-at, de könyörgöm...!

2016. márc. 9. 20:39
 5/14 A kérdező kommentje:
Kár, hogy ilyen idióták látogatják az oldalt. No comment.
2016. márc. 9. 20:40
 6/14 A kérdező kommentje:

Azt remélem, mondanom sem kell, hogy a két kedves utolsó válaszolót lepontoztam. Kötekedjenek a kedves anyukkal, de ne velem!

És ezek után az se érdekel, ha törlik a kérdésemet.

2016. márc. 9. 20:41
 7/14 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy ez a két kedves úri ember, vagy úrhölgy a két legokosabb ember a világon, és ők mindent olyan jól tudnak. Szánalmas.
2016. márc. 9. 20:42
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
tinihiszti
2016. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Jézusom, magas- és mély hangrend!?!? Ezzel magyarázod a helytelen beszédet?


Te vagy az oktatás szégyene. :D

2016. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"anyukkal"


Ez most komoly? :D Te jóságos ég...

Segítek: ANYJUKKAL - helyesen.


Szerintem ne is próbálkozz az írással, amíg ennyire nem megy. :)

2016. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!