Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beszerző, kontroller, vagy...

Beszerző, kontroller, vagy pénzügyi elemző? Lent

Figyelt kérdés
Közgazdász diplomával,felsőfokú angol nyelvtudással ( német tanulása folyamatban), melyik irányba jobb elmozdulni, és miért? Könyvelő nem szeretnék lenni.
2016. márc. 10. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyikbe akarsz.
2016. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én beszerző vagyok, amit szeretek is csinálni, bár a falra mászok attól, hogy nálunk kb. 5 ember engedélye szükséges ahhoz is, hogy 100 db toll megversenyeztetését elindítsam egyáltalán.

Amit a cégünknél tapasztalok, az alapján nem lennék kontroller, gyakorlatilag egész nap az excel táblákat bújják, számításokat végeznek, elemzéseket és jelentéseket készítenek, ami számomra nagyon egyhangúnak tűnik, ráadásul nálunk állandó jelleggel túlóráznak (persze ez abból is fakad, hogy a vezetőjük szerint nem kell plusz ember, hiszen természetesnek veszi, hogy még hétvégén is dolgozzanak a kollégái).

2016. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a második hozzászólást! :) Szeretem, ha nem monoton a munka ( persze nem baj, ha van benne ilyen is, de azért napról napra hétről hétre mindig ugyanazt csinálni nem lenne jó. A nyelvtudásom mindenképp hasznosítani szeretném. Azért adtam meg ezt a három lehetőséget, mert a tanultak alapján ezek érdekelnének. Bár a kontrolling izgalmasnak tűnik, mégis nem egy fórumon olvastam, hogy elég monoton. :/

Meg persze az is fontos, hogy anyagilag jól járjak.

2016. márc. 10. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem monoton a kontroller munkalya, nekem szimpatikusabb mint a beszerzo, tobb kihivas van benne. Persze ez gondolom terulettol is fugg
2016. márc. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!