Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munkát mennyire...

Dfhdfhrdhrtjhtj kérdése:

Külföldi munkát mennyire nehéz találni? Esetleg valakinek van valami tapasztalata?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tesómmal azon gondolkoztunk, hogy szívesen kimennénk egy évet dolgozni valahol külföldön. Mindketten felsőfokú szinten beszélünk angolul. Szerintetek reális lenne hogy egy év alatt fejenként 3 milliót tudjunk eltenni?

2016. márc. 15. 12:53
 1/10 mikeXxX ***** válasza:
82%
Kint sem kolbászból van a kerítés azért ahhoz jó munka kell és elég kevés költekezés hogy ennyit félre rakj pl Angliában mivel ott maga az élet sokkal drágább mint Magyarban! Én is éltem már kint és sok ismerősöm is van kint sokfelé !
2016. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1 èv alatt 3 milliót? Max olyan helyen ahol kaptok szàllàst es kajàt. Amúgy kizàrt. Olyan magasak a lakberek hogy jó ha marad hó vegère. En ezert jöttem haza. 2400 € nem volt elèg semmire. Lakàs, szolgaltatàsok irtòzatosan dràgàk. Nem is ertem hogyan jönnek ki emberek 1200-1400 €-bòl, holott ennyi az àtlag. En is hitte a nyugati mesèben, de pofancsapott a valòsàg sajnos. Ha mentek, csakis olyan helyre ahol adnak szàllàst es kajat. Ìgy eltehetitek az egesz fizetest.
2016. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is olyanban gondolkodtam főleg, ahol adnak szállást, vagy segítenek keresni és előre megmondják hogy mennyit kell majd érte fizetni havonta. Szerintetek kb mennyit kéne dolgozni hetente, ahhoz hogy havi 300at el tudjunk tenni?
2016. márc. 15. 13:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg természetesen csak 1 évről lenne szó, nem hosszú távú megoldásról. Egy évet dolgoznánk, utána folytatnánk az egyetemet, remélhetőleg 3 millióval a bankban.
2016. márc. 15. 13:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha havi 300-at el akarsz rakni, akkor nettó 2000 fontot meg kéne keresni hozzá alaphangon(!). Lakást keresni meg ilyen betanított munkáknál nem nagoyn fognak segíteni, nektek kell intéznetek.
2016. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

valójában csak 250et kell félrerakniuk, és ha nem a párna alatt akarják tartani akkor még ennyit sem

ez havi 833 euró vagy 625 font

egy szakmunkásnak ha kifizette az albit, akkor ennyije marad kb megélhetésre


mosogatásból kizárt dolog, hogy ennyi összejöjjön

2016. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bak Norbert ***** válasza:
Vendéglátóiparban, szállással kajával, nettó bérből és borravalóból reális lehet fejenként havi 1500-2000 euro megtakarítás, ha nincs mellette itthon egyéb fizetni valótok.
2016. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Vendéglátóiparban, szállással kajával, nettó bérből és borravalóból reális lehet fejenként havi 1500-2000 euro megtakarítás"


Nem hinném. Eleve a nagy többség nem is kap ennyit. 1000 €-nál többet félrerakni nem nagyon lehet, még ha mindent fizetnek akkor sem.

2016. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazábol 1000 Euro havonta az elég lenne, kérdés hogy minden végzettség nélkül lehet e olyan munkát kapni.
2016. márc. 15. 20:56
 10/10 Bak Norbert ***** válasza:

Tapasztalati úton ennyit félre lehet tenni. Mosogató alapból kap 8-1000 euro nettó bért, plusz heti 100-300 euro borravaló a közösből. Aki meg a vendéggel is közvetlen kapcsolatban áll, az sok esetben zsebbe is kap.


Felszolgálók sok esetben nem végzettséghez kötöttek, jómagam meg a mosogatókból kellett sokszor junior szakácsokat képezzek, mindenféle előképzettség nélküli emberekből.

2016. márc. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!