Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Komissiózásról tapasztalatok,...

Komissiózásról tapasztalatok, illetve dolgozott valaki hasonló munkakörben?

Figyelt kérdés
Két lehetőségem van. Gyári szalag munka, vagy komissiózas egy élelmiszer raktárban. Gyárban már dolgoztam, szóval nagyjából tudom mire számítsák. A komissiózásról annyit mondtak, hogy ide-oda kell rohangálni, árut össze válogatni, de nem egy megterhelő munka.

2016. márc. 15. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz egy listát és az alapján kell összeszedned a cuccokat. Élelmiszer raktár (?):) na ott aztán lehet emelgetni, cipekedni, rakodni, meg pakolászni ... Zsugor italok (üdítő, ásványvíz), zsák liszt, cukor, stb ..
2016. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az is elég megterhelő.. nem mindegy, hogy csokit pakolsz ahol 2-5kg egy karton vagy 20kg-os kutyakaját 100 számra.
2016. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még azt is hallottam, hogy teljesítményre megy a komis. munka . A hajadat fogod elhagyni :)
2016. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én még annó 2010ben hang alapú géppel szedtem össze, szóval voltak parancsszavak amiket hangosan kellett kiejteni, és a gép mondta a fülemre hogy melyik tételből mennyit. Ugyan azokat mondtam napi 8-12 órában több 1000x, éjszaka meg csak forgolódtam.
2016. márc. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez a komissiózós munka milyen fizetéssel kecsegtet (BP v vidék tedd hozzá plz)
2016. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!