Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai raktáros munka,...

Ausztriai raktáros munka, nőnek, hat órában?

Figyelt kérdés

A párommal kaptunk egy állásajánlatot, külföldre.

Beszéltünk az illetékessel, aki egy szintén magyar férfi. Semmit sem kell előre fizetni, a kiutazást kell önállóan megoldani, (ez nem problema)szállás biztosított. Két nap betanulási idő utan pedig munkába állás, csak bejelentve, 6 órában.


Feladat:


Tejtermékekkel (sajtok, joghurtok..stb) foglalkozó cég. Az áru összekeszítése a megrendelés alapján, valamint csomagolás, befóliázás. Ennek menete egy távirányítású targoncával történik, ez nem tudom milyen lehet, annyit mondtak, hogy nem nehéz fizikai munka, csak sokat kell mozogni.


Mit tanácsoltok?

Bele merjen vágni egy 26 éves nő?



2016. márc. 16. 15:02
 1/5 anonim válasza:
0%
Ha ki is nézel valahogy, prostiként jobban kereshetsz.
2016. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aranyos tőled drágám, de ha nem gond értelmesebb emberektől varnék választ!
2016. márc. 16. 15:07
 3/5 anonim válasza:
1%
Jaj bocs, nyilván dagadt vagy.
2016. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! ugyan diákként, napi 8 órában (ha a műszak végére nem végeztünk, iszonyat túlórákat kellett bent tölteni), itthon dolgoztam szintén raktáros-komissiózó (összekészítés, csomagolás) munkakörben.


a kamionról beérkező gyümölcs-zöldségáru áruházankénti szétosztása volt a feladatom. napi kb 13 ezer (!) (Sp*rban, A*chanban, T*scoban látható gyümölcs-zöldséges rekesz, terméktől függően 2 - 15 kg tömegben) rekeszre volt 10 munkás.


a beérkező árut villanymotoros ún. "békákkal" hozták be a rakodótérbe, onnan nekünk hidraulikus békával kellett a terméket tolni-húzni az egyes áruházak raklapjai között. minden rakodómunkás karján volt egy-egy számítógép, aminek a vonalkódleolvasójával rá kellett lőni a beérkezett áru szétosztólapjának a vonalkódjára, majd a szerkezet mutatta, hogy melyik áruház hány rekesszel kért az adott termékből. ha felpakoltad az adott terméket az áruház raklapjára, akkor a raklap melletti áruház jelölő papír vonalkódjára kellett lőni a géppel. ezután a gép a következőre ugrott.


nos, egy hűtött raktárban (józan ésszel gondolva, egy tejtermékekkel foglalkozó raktár igencsak hűtött, kb 0-7 °C), ahol az ember mozgása eléggé lelassul, ez egy igen megterhelő munka


Nem tudom, hogy Ausztriában ez hogy megy, de nálunk ez borzalmas volt, nem mellesleg éhbérért délutáni műszakban. a komissiózó munkások egytől-egyik férfiak voltak, hihetetlen erőbedobással kellett dolgozni.


nem lebeszélni akarlak erről a munkáról, mert csak ismételni tudom magam, a külföldi viszonyokról fogalmam sincs, ezek az ÉN, SAJÁT, ITTHONI benyomásaim. azt ajánlom, ha van lehetőséged, akkor nézd meg hogy mégis miről szólna a munka. ha egyéb kérdésed van, akkor írj privátot esetleg, remélem kielégítő választ adtam :)

2016. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem értem az olyan embereket akik nem tudnak normális választ adni es most az elsõ válaszolòra gondolok ha nem tudsz értelmes választ adni akkor minek irsz eggyátalán.Aki itt fel tesz egy kérdést az dndormális válasz vár.Az ilyen nem is értem minek van itt.
2018. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!