Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik hónapban érdemes...

Melyik hónapban érdemes munkát keresni? Nekem eddig csak egy munkahelyem volt az egyetem után, amit októberben találtam, de három éve. Most mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 17. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
bármikor, sőt folyamatosan kell keresi, még akkor is ha van helyed. Tudd, hogy mások mit ajánlanak és ne ragadj le egy poshadt állóvízben. (bár ha neked az utóbbi megfelel, akkor nem kell)
2016. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem felel meg. Három éve még kijöttem belőe. Ma már nem.
2016. márc. 17. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmikor...

Télem hideg van, nyáron meg meleg.

2016. márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bunkó.
2016. márc. 17. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
cégek folyamatosan hirdetnek, max bizonyos munkaköröknél jelenik meg az uborkaszezon, multik ezt meg se érzik.
2016. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyetem utan es munkatapasztalattal nem kell sok.idore tervezned, lesz munkad.

Amugy mindig. Unnepek kornyeken van kis visszaeses. Nekem pl most harom valaszuzenetem van amiben azt irja, hogy jovohetig szabadsagon van.

2016. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában januárban leépítés van, nyáron szabik, decemberben szintén.

Szeptemberben jönnek vissza nyaralásból, akkor több a felvétel, de a frissdiplomások is akkor rohamoznak. Szóval talán tavasszal, de az a legjobb, ha folyamatosan keresel.

2016. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!