Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi diákmunka lehetőségről?

Figyelt kérdés
A Fürgediáknál láttam, hogy ügyfélszolgálati munkatárs címszó alatt keresnek angol nyelvtudással rendelkező diákokat. Esetleg van itt bárki aki már csinált ilyet és tudja mennyire megterhelő és, hogy milyen szintű nyelvtudás kell hozzá?

2016. márc. 18. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Közmű-szolgáltató telefonos ügyfélszolgálatán dolgoztam évekig.

Ott a hibabejelentés csoportban volt sok diák, mivel a hibát éjjel-nappal és hétvégén is fel kell venni. Ez diákoknak épp megfelelő, mármint napközben többnyire állományban lévő dolgozók ülnek az irodában, ami a diáknak nem jó, ezért ők éjjel vagy hétvégén vállalnak műszakot.

A pénz sem rossz, tekintve, hogy nem adózol belőle, és rájönnek a pótlékok. Ezért keres jobban egy diák, mint egy rendes dolgozó. Persze csak ha rendszeresen jön dolgozni. De ilyen helyre nem is kell olyan, aki heti 1 napot vállal.

Azt ne gondold, hogy ha alig csörög a telefon, akkor tudsz mellette tanulni, mert kőkemény normák vannak. Ha nincs telefon, akkor a levelekre válaszolsz, szóval pörögni kell nagyon. Elég megterhelő.

A nyelvtudásod tárgyalóképes, mert ha betelefonál valaki, hogy elromlott a gázórája, akkor egy alapfokú nyelvvizsgával nem fogod tudni elmagyarázni neki, hogy központi üzemzavar van, a szerelők már dolgoznak a hiba javításán, stb.

2016. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Évek óta adózik a diák is, jelenleg 15% adó van ahogy mindenki másnak is. Járulékokat nem fizet, de cserébe nincs se tappenz, se fizetett szabadság, se nyugdíj se végkielégítés, se felmondási idő és arra járó díjazás.
2016. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az adót nem tudtam, mert már nem vagyok diák.

De miért is lenne nyugdíj vagy bármi más, ő ezt suli mellett csinálja, tehát mg tanul.

Amikor mi tanultunk, nekünk se ment semmi a nyugdíjalapba.

2016. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!