Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik az előnyei és a hátrányai...

Mik az előnyei és a hátrányai az otthonról végezhető, internetes munkáknak?

Figyelt kérdés

- pontosan milyen munkákat lehet végezni ilyen módon?

- mennyit kell dolgozni egy nap?

- mik a pozitív és a negatív dolgok benne?

- átlagosan mennyit lehet keresni vele?


Tudom, hogy a Google-ban sok minden van erről, de én elsősorban saját tapasztalatokra lennék kíváncsi. Aki végzett már ilyen munkát (vagy ismerős, családtag stb.), az írja meg az élményeit! :)



2016. márc. 19. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Az elonye, hogy akkor dolgozol, amikor akarsz.


A hatranya, hogy nem fizet.

2016. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Konkrétan annyi, hogy átverés, lehúzás.

Ha ténylegesen elérhető lenne a nagyközönség számára, mindenki ezt csinálná.

Szerinted ki kelne korán, és nyomorogna a tömegközlekedésen a város másik végére a munkahelyére, ahol a főnök szivatja és kidolgoztatja a belét? Senki!

Mindenki otthonról dolgozna, ha lenne ilyen reális lehetőség.

Amiket látsz hirdetések, azok piramisjátékok, az elején fizess be pénzt, majd szervezz be másokat, akik szintén fizetnek, ebből lesz jutalékod. De tényleges munka nincs mögötte, ennyi az egész.


Volt itt a héten egy kérdés, hogy van-e itt valaki, aki tényleg hajlandó is tenni azért, hogy előrébb jusson? Akit érdekel, annak a kérdező privátban küldi a részleteket.

Mindenki szkeptikus volt, én leírtam válaszként, hogy jó, teszteljünk: nem fizetek előre semmit, és nem szervezek be senkit, várom az ajánlatot.

Majd a kérdező elkezdett privátban osztani, hogy akkor maradjak a csóró kis világomban, én sose leszek gazdag, életképtelen vagyok, stb.

Igazából jót nevettem, hogy milyen szánalmas véglények léteznek. Amikor közöltem, hogy mit nem csinálok, már nem is volt semmiféle ajánlata, ergo pénzt várt volna, egyértelműen piramisjáték.

A kérdését rövid úton törölték is a moderátorok.

2016. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
#2 én is kaptam valami hasonló üzenetet, de én már nem tudtam válaszolni neki, mert addigra kitiltották :D most legalább megtudtam, hogy mit akart.
2016. márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Előny, otthon vagy. Hátrány, nincs ilyen munka, max ha vállalkozó vagy.
2016. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen rengeteg internetes munka van, de jónak kell lenned valamiben mert a valós életben csak a faludban élő másik ember a konkurenciád, ha az interneten dolgozol akkor viszont fel kell venned a versenyt az indiai, kínai stb emberek millióival akik szintén az adott munkát szeretnék csinálni.
2016. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Ha a kérdezőnek ilyen kvalitásai lennének, nem itt érdeklődne.
2016. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Ne bántsátok a kérdezőt, lehet hogy egy java senior azok pedig egy milliót keresnek havonta otthoni munkával.

:D

2016. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Egy millió az kevés remote java pozícióban. Olyan 1,5millió reálisabb.
2016. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Előny: én osztom be a munkaidőmet.

Hátrány: emiatt el is csúszom mindig és a határidő előtt kapkodok :D


Előny: csak azokkal az emberekkel kell találkoznom, akikkel akarok, nem kell aggódnom, hogy hülye főnököt vagy kollégát fogok ki.

Hátrány: eléggé elszoktam a konfliktuskezeléstől emiatt.


Előny: sokat keresek vele.

Hátrány: hát ennek speciel nincs :D legfeljebb annyi, hogy növekednek az igények, és úgyis mindig több kell, akármennyit keresel.

2016. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, akinek van még tapasztalata a témában, az írjon!! :)


Kedves 6-os: köszönöm a hasznos válaszodat, ha figyelmesen elolvastad volna a kérdést, akkor láttad volna, hogy sehol sem írtam, hogy én ilyen munkát szeretnék. Egy iskolai csoportos feladathoz kell, és nekem pedig konkrétan az a feladatom, hogy valós tapasztalatokat szedjek össze olyanoktól, akik ezt csinálják/csinálták.

2016. márc. 21. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!