Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Motivációs levél írásában...

Motivációs levél írásában kérnék ötleteket! Büntetés-végrehajtáshoz jelentkeztem és pszichológia teszt alatt kell megírni. Miket írjak? Ötleteket megköszönném!

Figyelt kérdés
Szóval a teszt alatt kell írni legalább 15 mondatos motivációs levelet, hogy miért szeretnék ott dolgozni. Elképzelésem van, de jól jönne pár ötlet még. Válaszokat előre is köszi!

2016. márc. 20. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
MINKET kérdezel, hogy mondjuk meg, TE miért akarsz smasszer lenni?
2016. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az igazat írd le:-)

Írd le miért szeretnél ott dolgozni, miért tartod magad megfelelőnek az adott munkakörre stb.stb.

2016. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a tesztek jól sikerültek de a végén az interjún aztmondta a pszichologusnő aki az interjúztatott, hogy nem győztem meg lehet fellebbezni. Nem tudtam kielegito valaszt adni hogy miert akarok ott dolgozni. Ez volt az első interjúm, semmilyen interjún nem voltam még :/ ilyenkor mi a teendő? mehetek másodfokra? a tesztek amik sikerültek, megkell írni újra?
2016. márc. 22. 11:17
 4/4 anonim válasza:

Hozzájuk intézd ezt a kérdést hiszen ők tudnak erre választ adni.

Hogy miért szeretnél ott dolgozni arra pedig továbbra is te tudsz választ adni:-)

Lehet fellebezni szóval szedd össze a gondolataidat!;-)

2016. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!