Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek hogyan tudnék...

Szerintetek hogyan tudnék pénzhez jutni, nyilván munkával, de nem akarom, hogy az a tanulásom rovására menjen?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, lassan végzek, de elég húzós utolsó év áll előttem. Viszont pénzügyi forrásaim eléggé korlátozottak, és azért némi pénzre szükségem lenne. Keresgettem már munkákat, amelyeket tudnék végezni. De sajnos nem igazán találtam olyat, ami megfelelő lenne. (Leginkább semmi értelmeset nem találtam)

Amit tudni kell, hogy nekem napi 10 órába van egyetemem, de heti 2 nap meg tudnám oldani, hogy dolgozzak. Szerintetek létezik ilyen munka? Van jogsim, van nyelvvizsgám, tehát suta nem vagyok. Ha végzek mérnök ember leszek. Várom építő jellegű válaszaitokat. Leginkább a saját cipőmben járóktól kérnék választ, aki egyetem mellett dolgozik pl. Köszönöm előre is!



2016. márc. 22. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Diákhitel.
2016. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

Én párhuzamosan toltam egyetem és meló(40+ órába),én speciel úgy oldottam meg,hogy kevés tárgyat vettem fel,és csak a gyakorlatokra jártam be,mert el kellett magamat tartani,tanulni meg este általában,az alvásból mindig el lehet venni az időt,én volt,hogy 3-5 órákat aludtam,vagy annyit se,nem mondom egészséges,de egy fiatal embernek vannak költségei amit valahonnan elő kell teremteni.

Én így oldottam meg,hogy kevés alvással 40 órás meló és egyetem,órákat próbáltam délutánra felvenni mindig,vagy kora reggelre.

Ugyanez volt a helyzet,de én már kezdetektől melóztam,csúsztam is,de legalább már van a SZAKMÁMBAN 5 év tapasztalatom.

2016. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Lemaradt,jó eleinte nem szakmai melók voltak hanem mindenféle,aztán mentem szakmaira,amint lehetett.
2016. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

Gyakornoki állások, már heti 20-25 órától vannak.(többször szinte csak nappali tagozat mellett engedik ezeket érdemes lenne megpróbálni.

Álláskereső oldalakon általában a részmunkaidő 6/4 óra címszó alattiak 80%-a ilyen.

Vannak napi jellegűek is (rakodás...) de ezekből eseti jellegük miatt nehezebb stabilan élni.

2016. márc. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!