Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem mellett WizzAir-nél...

Egyetem mellett WizzAir-nél légiutaskísérni lehet?

Figyelt kérdés

Már csak a szakdolgozatom van hátra és még 3-4 tárgy. Mellette arra gondoltam, hogy jelentkeznék cabin crew-ba. Nagyon szükségem lenne a pénzre, mert öneltartó vagyok. (A szüleim nem tudnak segíteni.) Ha jól tudom havi max 90 repült óráról lenne szó. S persze elég jól fizetne.


Ez így szerintetek mennyire megoldható? Nyelvtudás pipa.



2016. márc. 24. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmondod mennyit kapnak ott a légiutaskisérők, erre tök kiváncsi lennék.
2016. márc. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha be kell járnod arra a 3-4 tárgyra, akkor nem, mert ez a munka tipikusan olyan, hogy nagyon rugalmasnak kell hozzá lenni, bármikor ugraszthatnak, és nem fogja őket érdekelni, hogy órád van. Ha átteszed magad levelezőre, akkor megoldható.
2016. márc. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az is könnyen előfordul, hogy nem budapesti bázisról fogsz dolgozni, akkor hogyan járnál órára?
2016. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aha, hat ez nagyon nem igy mukodik. Eloszor is, nem ugy van hogy beszelsz angolul es ugy dontesz, hogy elmesz legikiserni. Meg ha csak a wizzairhez. Hirdetnek datumokat, hogy mikor toboroznak, arra jelentkezel. Ha erre mar behivnak (mert nem hivnak be mindenkit), akkor ezutan jon egy 4 fordulos interju sorozat, ami utan 4-5 nappal tudod meg az eredmenyt. Ha felvettek, akkor jon a szerzodeskotes a 6 hetes mindennapi treningrol (vasarnap az egyetlen pihenonap, maskulonben reggel 9-este 6-7-ig oktatason vagy), majd a trening utan jon a vizsga. Ha ez nem sikerul, akkor 1000 euroval tartozol a legitarsagnak, es mehetsz utadra. Eztan jon az igazi szerzodeskotes, amelyben benne foglaltatik, hogy a bazisodtol maximum fel orara kell elned (illetve erosen ajanlott), mert kulonben nincs ertelme egyutt mukodni. Itt nincs olyan hogy reggel 9tol este 8ig repulsz hetfotol pentekig. Ha te eppen a varos masik felen levo egyetemeden ulsz a keves orad egyiken es azt mondjak hogy 30 perc mulva jaratod van, varnak a repteren es te nen jelensz meg akkor vege, "no showt" kapsz, majd kirugnak es fizeted vissza a 1000 euros oktatasi koltsegedet igy is. Ez egy eletmod, nem diakmunka. Fel orara kell lakni maximum a bazistol es szo szerint barmikor ugrani kell.
2016. márc. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja igen arrol nem is beszelve hogy nem te dontod el hogy hol leszel. Ha epp egy masik orszagbeli bazisra kell ember akkor atraknak oda. Szoval tenyleg nem ertem hogyan gondoltad te ezt diakmunkakent :'D.
2016. márc. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam diákmunkaként, hogy voltam egy karrier expo-n, és ott mondták, hogy adott esetben a maradék 3 tárgyam mellett meg tudnám csinálni.


Amiből 2-n csak előadás van, a harmadikon pedig egy nemkötelező szeminárium. Így elég ha heti 1x bemegyek. A többi anyag fent lesz az előadásdiákban, illetve a tankönyvben le van írva.

2016. márc. 26. 17:35
 7/7 anonim válasza:
100%
Rengetegen csinálják egyetem mellett ezt a munkát, ezzel nincs is semmi gond. :) Egyébként ha vizsgád van, előre off napot is tudsz kérni, havonta bizonyos mennyiséget meghatározhatsz, mikor szeretnéd kivenni. Más bázisra semmiképpen nem helyeznek át, ilyen nincs... :D A pestin egyébként is rengeteg embert keresnek még mindig.. Nem ugráltatnak semmikor sehova, nincs olyan, hogy óráról hívnak fel, főleg hogy csak SBY napokon kell készenlétben állnod, hogy meghívhatnak bármikor, de ez sem egész nap persze, csak kb. egy 5-6 óra hosszán keresztül. Azon kívül megvan a fix rostered, amit a hónap közepén megkapsz előre. Sokan járnak vidékről, semmi gondjuk vele. A training egyébként szerintem tök érdekes, a vizsgák könnyűek voltak. Aki esetleg megbukott másodjára is a hatóságin és elbocsájtották( egy ember az egész csoportból) semmit sem kellett fizetnie. Jó a fizetés, Magyarországon alkalmazotti viszonyban ritkán találni ilyet, főleg, hogy Svájcban adózik.
2016. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!