Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Eljöttem a egyik helyről, a...

Eljöttem a egyik helyről, a másikra meg még nem tudtam menni, és a kettő között meg várandós lettem. Szeretnék addig is egy kis pénzt keresni. Lentebb kiszedtem egy szöszzenetett a levélből amit kaptam. Átverés vagy érdemes vele foglalkozni?

Figyelt kérdés
Én egy olyan munkát ajánlok Önnek, ami napi néhány óra ráfordítást igényel, és csak egy számítógépre, valamint internet elérésre van szüksége. A munka tájékoztatok, riportok és levelek másolásból áll, és ezeket kell e-mailen keresztül eljuttatni a megadott címekre. Ezt a munkát Amerikában nagyon sok fiatal és idős egyaránt végzi, onnan származik ez az információ közvetítői bedolgozásnak nevezett fizetés-kiegészítő munka, és most kezd terjedni Magyarországon. Ezzel a munkával folyamatos jövedelemre tehet szert, ami csakis a szorgalomtól függ. A kereseti lehetőség elérheti a heti 5-25 ezer forintot, a kreativitástól és az időráfordítástól függően. A munka kizárólag e-mailezés útján történik, ez fontos!

2016. márc. 30. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem munka.

Gondolom majd ez után következik (ha válaszolsz), hogy csak egy ilyen kis "alapcsomagot" kell megvenned potom 30 ezer jó HUF-ért, majd leírja, hogy mostantól az a feladatod, hogy te is szervezz be madarakat, akik szintén fizetnek az "alapcsomagért".

2016. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem egészen. 800 ft-ot kell átutalnom, meg kitölteni egy kérdőívet. Utána küld egy csomagot valóban.
2016. márc. 30. 19:00
 3/7 A kérdező kommentje:
jooble-én volt ott hirdeti magát, azért gondoltam,hogy hátha....
2016. márc. 30. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:

az lesz a feladatod, hogy feladj aprohirdetéseket, olyat mint az övé, és a jelentkezőktől beszedj 800Ft-ot, majd átadd nekik, hogy mi lesz a feladatuk... az ami neked.


Átverés, megtévesztés, a törvény büntetni!

2016. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan felejtsd el! Mégis milyen munka az, hol TE FIZETSZ azért, hogy dolgozhass? Ez úgy kamu, ahogy van, nehogy utalj...

Szépen hangzik, rá is vagy szorulva a pénzre, de akkor is csak megrövidítenek azzal a 800 forinttal.

2016. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Akkor várunk, vagy vadászunk valami jobbra :P
2016. márc. 30. 19:07
 7/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Nem egészen. 800 ft-ot kell átutalnom, meg kitölteni egy kérdőívet. Utána küld egy csomagot valóban."


Utána meg te is feladod ugyanazt a hirdetést, és megpróbálsz más emberektől kicsalni 800Ft-okat. És a "munkád" az lesz, hogy a kapott anyagot lemásold, és a megkapott 800Ft-ért továbbküldd.

Annyi a különbség eközött és a pilótajáték között, hogy itt van "termék". Ami nemhogy 800Ft-ot, de egy fabatkát sem ér. Ja, és esetleg van "második szint" meg továbbiak, amit a te "munkaadód" "munkaadójától" kapsz meg, és a te "beosztottad" "beosztottjának" fogsz majd "lemásolni".

Legalább 10-15 éve van ilyen "munka". Én azon csodálkozok, hogy van még bepalizható ember rá. Vagy van aki többször megeszi ezt?

2016. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!