Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire számíthatok egy irodai...

Mire számíthatok egy irodai diákmunka állásinterjúján?

Figyelt kérdés

Eddig csak gyorsétteremben meg kávézóban dolgoztam, de most irodai munkára jelentkeztem. Ez már komolyabb. Tudtok valami tanácsot adni? Előre is köszönöm! :)


L


2016. ápr. 7. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy el kell mondd, hogy milyen munkákat végeztél eddig, szeretted-e, miben lettél jobb, esetleg, h milyen suliba jártál, miért szeretnél munkahelyet váltani... Vagy ha egy ideje nincs munkád, akkor mivel töltötted ezalatt az idődet... Ilyesmiket kérdezhetnek.

Ha annál a cégnél lesz, ahova fel akarnak venni, és nem közvetítőhöz mész, akkor lehetnek szakmaibb kérdések is. Nálam volt olyan pl, h elvárás volt az Excel magas szintű ismerete, ott pl tesztelték is, kaptam 2 oldalas feladatot meg egy jó nagy adatbázist és 40 percet kaptam a megoldására. Ha elvárás az angol nyelvtudás, azt is tesztelni fogják.

2016. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó és rossz tulajdonságokat általában kérdezik. Készülj fel rá!


(Én nem tettem :D )

2016. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!