Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen cégekhez tudok jelentke...

Milyen cégekhez tudok jelentkezni érettségivel, irodai munkára?

Figyelt kérdés

Már egy ideje a vendéglátásban dolgozom és szeretnék végre váltani. Olyan állást keresek, ammi hétfőtől péntekig, reggeltől délutánig tart és bejelentett 8 órás állás. Rendszeresen böngészem a portálokat,de kíváncsi vagyok, van e olyan cég, ami nem portálokon hirdet, hanem a saját oldalán, mint pl a McDonalds. Segítsetek kérlek! Üzletvezetői és pénzügyi tapasztalatom is van, illetve nyelvtudásom is. Esetleg diákszövetkezetekhez nem keresnek irodai munkára pénzügyes vagy adminisztrációs kollegákat?

Várom az ötleteket! :)



2016. ápr. 7. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Olyan állás, hogy reggeltől délutánig tart,

meg hétfőtől péntekig, úgyhívják:

ügyvezető igazgató.

2016. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Aki a médiába dolgozik, celeb nem celeb,

annak se ilyan a munkaidelye, parlamenti

képviselőnek se.

Hol élsz te.

2016. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Azért ez nem túl nagy elvárás. Én is 9-17 között vagyok munkahelyen Ritka, amikor tovább bent vagyok. Egyébként profession beállítod, hogy milyen munkát keresel (végzettség, munkaidőt is) és kidobja őket. Az már más kérdés, hogy mennyire tartják a 8 órát. Erre így nem lehet pontos választ adni.
2016. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Első! Hülye vagy. Sima egyszerű melók is vannak Hetfő-Pèntek es 8-toĺ 4ig mondjuk. Nem kell ehhez vezetőnek lenni. Sima grafikus vagyok 8:30-tól 16:30-ig dolgozom, baràtnőm adminisztràtor, 9-17:30-ig dolgozik.
2016. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

4-es Te nem is hülye vagy,hanem buta,

Ha ebben az országban mindenki grafikus lenne,

meg adminisztrátor, mert kellemes a munkaideje.

Miből meg kikből élnétek meg. Sajnálnivaló

buta ember vagy.

2016. ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!