Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek az elképzelhető,...

Szerintetek az elképzelhető, hogy egy HR-es csak és kizárólag a beérkezett önéletrajz alapján dönt, tetszik, nem tetszik, az általa tanultaknak megfelel-e az önéletrajz felépítése amit a kezében tart?

Figyelt kérdés

Csak mert figyelmen kívül hagyják, hogy az ember oda írja, hogy évek óta munkanélküli például, hogy már fél lábbal az utcán van a kuka mellett ...

Valaki megkerüli a Hr-t, meg az önéletrajzozást, oda megy személyesen valahova és már fel is vették dolgozni, akkor hogyan van ez ?


2016. ápr. 12. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"Csak mert figyelmen kívül hagyják, hogy az ember oda írja, hogy évek óta munkanélküli például, hogy már fél lábbal az utcán van a kuka mellett ... "


Nem hagyják figyelmen kívül. Ha sokáig vagy munkanélküli az mínusz pont.

2016. ápr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy mínusz pont, neki vagy nekem ?
2016. ápr. 12. 17:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked.
2016. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én tehetek róla, hogy még ő sem hajlandó megadni a lehetőséget, akkor, hogyan jusson az ember egyről a kettőre mégis ?
2016. ápr. 12. 17:41
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
A HR-es úgy gondolkodik, hogy 200 másik HR-es nem tévedhetett előttem, tehát én se veszem fel.
2016. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ezek szerint mégis, ha személyesen mész oda a főnökhöz az meg rád bólint és felvesz xd .
2016. ápr. 12. 17:52
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak személyesen nem mehetsz oda a fönökhöz - meg ha mégis letámadod, akkor garantáltan nem vesz fel.
2016. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

A fönök MI ALAPJÁN venne föl? Hogy lerohanod valahol vagy hogy folyamatosan munkanélküli vagy? Egyik sem olyan, hogy pozitívan befolyásolná a fönököt.

HA meg annyira jó végzettséged meg tapasztalatod lenne, akkor nem kellene a fönököt zaklatnod ezzel.

2016. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Miért ki az a Hr-es az isten ? Egy munkaügyi papírfirkász, papírforgató, régen semmi köze nem volt a dolgozóhoz, csak annyi , hogy aláíratta veled a szerződéseket, meg formaságokat .
2016. ápr. 12. 18:00
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokáig munkanélküli vagy, az egy "kép" neki arról, hogy valamiért régóta nem sikerül elhelyezkedned, tehát valamiért nem voltál vagy szerencsés, vagy nem arattál sikert az előző HR-eseknél sem. Lehet hogy nem vagy szimpatikus egyszerűen nekik.

Ne írd bele hogy az voltál!

2016. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!