Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Híres színésznek készülök!...

Híres színésznek készülök! Mit javasoltok? Részletek lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves vagyok, és nagyon szeretnék híres színész lenni. Eddig csak kisebb ISKOLAI produkciókban szerepeltem, valamint minden év végén táncolok. Nagyon felnőttesen tudok viselkedni, ha úgy kéri az élet. Komolyan veszem a dolgokat, de kis bolondos is tudok lenni. Nem énekesnek készülök, mert nincs abszolút hallásom, de eszméletlen képzelőerőm van, és NAGYON DE NAGYON KREATÍV VAGYOK💓 A válaszokat nagyon várom💜

2016. ápr. 16. 13:24
 1/7 anonim válasza:
Ez a hozzáállás hogy híres színész akarsz lenni nem felnőttes már ne haragudj. Inkább legyél jó színész és utána híres. Nem minden színész palánta lesz híres.
2016. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Érettségizz le, hogy elvégezhesd a Szinművészetit;

2. ha megvan a diplomád, évekig teljesíts kiemelkedően a színpadon;

(Ez eddig kb. 15 év.)

3. ha mindezt teljesítetted, lesz, aki felfigyel rád és egyre jobb szerepeket kapsz majd;

.

4. mindezeket átugorhatod, ha annak idején híres rendező/producer felesége leszel.

2016. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért üvöltesz? Én nem tudok egyetlen színészt sem, aki attól lett volna színész, hogy üvöltözik a gyakorin.

De olyanról sem hallottam, aki 14 évesen még nem tudta saját magától, hogy hogyan lehet színész. Nem híres, hanem csak színész.

2016. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy kreatív vagy. A színésznek viszont eladnia kell a szerepet a külvilágnak, amit írnak neki.
2016. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1.Nem azért írtam nagybetűvel, mert kiabálni akartam, hanem mert számomra ez nagyon fontos!

2. A kreatív ötleteimmel, előadásmódommal szeretnék "kitörni"

3. Tudom hogy nem egyik napról a másikra leszek híres

4.DE MOST TÉNYLEG! MIT TEGYEK?????

2016. ápr. 17. 15:00
 6/7 anonim válasza:

Már leírták mit tegyél...nézz utána milyen színművészeti egyetemre akarz majd jelentkezni, és ahhoz megfefelően tanulj már most, hogy bejuthass oda kellő eredményekkel.

Közben pedig gyakorolj, olvass sokat ezzel kapcsolatban meg úgy általában, tanulj nyelveket, angolt minimum közel anyanyelvi szinten, mellette pedig minél több nyelvet tanulsz annál nagyobb esélyed lesz a jövőben.


Nézz utána a közeledben statiszta munkáknak, járj el a castingokta, hogy beleláss a világba, megismrej embereket és gyakorolj.


Aztán mindent beleadva végezd el a színművészeti egyetemet és keresd a lehetőségeket, járj castingokra.


És elsősorban - arra törekedj, hogy jó, majd később sikeres színész legyél, ne a hírnév legyen, ami a leginkább számít.

2016. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindent leírtál, ami válasz volt a kérdésemre😘
2016. ápr. 20. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!